В мережі з’явилось відео початку заворушень на франківській стометрівці, де побились неповнолітні представники “Нацдружин” і спортсмени-“тітушки” (фото+відео)

В мережі з’явилось відео початку заворушень на франківській стометрівці, де побились неповнолітні представники “Нацдружин” і спортсмени-“тітушки”.

Відомий франківський художник на блогер Ігор Роп’яник виклав у мережу фото та відео початку заворушень на франківській “стометрівці” біля стоматологічної поліклініки.

На відео і фото видно, як молодики “характерної зовнішності” намагаються відтіснити колону “Національних дружин”, серед яких, судячи із відео, було й чимало неповнолітніх (яким згідно закону України про вибори заборонена участь у політичній агітації та політичних акціях).

Світлина від Ігора Роп'яника.

На відео, яке виклав у мережу художник, чітко видно і чути як перелякані діти в уніформі “Національних дружин” скандують гасло “Разом і до кінця!”. А в цей момент, присутні на “стометрівці” “тітушки”, серед яких можна було впізнати і відомих франківських спортсменів, намагаються залякати та відтиснути переляканих підлітків.

У цей час поліція намагається розвести два натовпи, щоб уникнути кровопролиття…

Світлина від Ігора Роп'яника.

Зокрема серед “тітушок” можна помітити молодика дуже схожого на чемпіона України з кікбоксингу за версією UPMMA 20-річного Ігоря Ткачука.

Світлина від InterFit в Івано-Франківську.

 

Нагадаємо, що Так звані “нацжони” Авакова влаштували у Франківську сутички із охороною Президента (фото+відео)

У Франківську, під час сутичок із “Нацдружинами” Авакова, постраждав журналіст

(Visited 24 932 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Тепер принципово буду голосувати за Порошенка!

  Гість,

  Тільки так!

  Гість,

  Не будем голосувати за петю тому що він зробив нас ніщими.і янукович кидав тітушок на людей де зараз ця гнида .наш народ ні віті ні тим більше порохи не переможуть.

  Гість,

  Франківські тітушки! В білому капішоні похожий на бійця з Альянсу, “Вульчин Іван”. На чемпіонатах з ММА як бачим мало платять. І ще пару пацанів з Франківську в кадрі….

  Гість,

  Тітушки – суто мусорс… поліцейський ресурс. Коли дільничий бере на гачок місцеву гопоту за принципом “я тебе не посаджу, а ти мені допоможеш”. Тому загальне враження (можна читати голосом Подерв’янського): лялькою, надягненою на праву руку, Арсен лупцює ляльку, надягнену на ліву руку.

  Гістьв,

  Шановне панство , будемо відверті , пан Порошенко наш президент . Він дуже багато зробив для нашого народу.

   Гість,

   Пан педро дуже багато вкрав,і пролив укр.крові,йому час вішатися!

    Мкола Красуляк,

    Порада тому ,кому Президент багато зробив. Не дивлячись на те, що ЙОГО вже не буде, не знімай портрета зі стіни. Хай він образ Пречистої Діви йому замінить.

   Гість,

   Іди подальше з порошенком

  Гість,

  Після скандалу із Свинарчуками він повинен піти у відставку, так роблять у європейський країнах. А вам хто написав цю статтю встид та сором, на відео видно хто почав сутички, але ви як завжди не вмієте аналізувати , займайтесь в далі заказухою, адекватні журналісти такого не напишуть. Хто аналізував ваші піблікації , той повинен був зауважити, якщо якийсь корупційний скандал ви перші публікуєте ,мабуть працюєте на тих кого треба. Жаль вас, бо немаєте свободи слова.

  Еспешнікі,

  Дибілів пофоткали,тепер всі будуть знати ,тих тупоголових тітушок,і показувати пальцями на бидло будуть

   Микола Красуляк,

   Приємно , що вляпався, обідно що дітей будуть цим образом булуть лякати.

  Гість,

  Порошенко чи Путін, ось і весь вибір!

  Гість,

  Петя це біда бідність нещастя,корупція,свинарчуки,путини ,корупція.

  Гість,

  Асп охороняє президента, люди вдумайтесь, шо дальше… Взагалі хто такі асп? Охоронці,комерсанти,бандити,сторожі??????? Мабуть просто ананісти….

  Гість,

  Хто завіз цих підарасів у Франківськ? У нас спокійне місто, жодних нацдружин нема і не потрібно! Я не є прихильником Пороха, але принципово тепер проголосую за нього! Хай аваковські шавки заткнуться!!!

  Гість,

  Після такого сука тепер буду голосуватииза Порошенка 100%

  Гість,

  Кожен проти Порошенка,але ніхто не пише альтернативи!
  З ким буде краще?
  За кого голосувати?
  Наше майбутнє в руках кожного і починати треба з себе,тільки з себе……

  Гість,

  Впізнав одного теж в сіро чорній шапці і руки в кармані (стоїть справа від пацана в зеленій курточці в капюшоні). Роман Оленюк! За бабки ця АСПшна собака разом з рештою, зроблять все (від банального підпалу авто до летального).

  Гість,

  Так, підтримую. Це Оленюк Ромко. Вчився з ним в паралельних групах в Прикарпатському університеті. Він боротьбою займається. Тому і не дивно що там всі спортсмени.

   Хтось,

   Бик смердючий з Косова і проститутка бандитська, яку всі трахають. От хто цей Ромко Оленюк

  Небайдужий,

  Давайте ВСІ, хто кого впізнав напишемо: ПІБ, і дані хто що знає. Нехай правоохоронці займаються ними. Зробимо наше місто чистішим і безпечнішим!

  Гість,

  На фото ще один відомий франківський спортсмен, боєц змішаних єдиноборств Іван Вульчин ! Ганьба таким спортсменам !!!

  УПА,

  Ви далбайоби, пацани вийшли і захистили своє місто від заїжджих тітух, а ви їх обзиваєте!!! Якби не вони, то ця бидлота побила б навіть і пенсіонерів. Та вони коли лунав Гімн України- кричали у рупори “ганьба”
  Всі хто на фото вас впасти від біди і побоїв! Ви їм ще дякувати маєте, що захищають своє місто.

   Гість,

   Це пише хуєсос Пороха і Аспешників дибільних !!! Не ведіться !!!

   Гість,

   Ти чьо дурной?чмихов зігнав лошидєй шоб бізнес схеми його не обламалися з пальоним спиртом,і наркотрафіком.лошаді за дурно відстояли і розійшлися по домам

  Гість,

  Пацани на фото -красавчики. Зреагували на провокацію оперативно, краще за правоохоронців

   Гість,

   Пацани на фото – проститутки! За бабки вони готові один проти одного стояти, їм одинаково, лиш би гроші платили. А пишуть що вони молодці самі ж АСП-пси , типу себе відмазують. Поширюйте всі їхні фото і дані. Нехай народ знає яке чмо гуляє по місту.
   Вчора вони там за гроші, а завтра вони у нас вдома будуть нам машини палити чи взривати! Нехай валять на фронт! Я не перший раз замічаю що АСП- пси на мітинги виходять і замітьте усі зі зброєю травматичною!!! Що ви думаєте що у них в сумочках? Гроші, телефон? Усі вони представники якоїсь організації легальної і під шумок у всіх (майже) є дозвола на зброю видані ще Нач УМВС Шкутовим – це їхній був чоловік! Не вірите? Внесіть дані в ЕрДР і почніть перевірку! Там ще не таке вилізе!

  Гість,

  Старий конь

  Вітя,

  Саме головне що з буровських нікого не було замічено,мають трохи розуму значить,а асікі-це галімі лошаді,,,,без мозглі

   Гість,

   Буровскі пацани всі мають голову. Лишній раз ніхто не показується. Там інша політика у них. А ці підари смердючі нехай тепер їх вся Україна знає !! Лошари!!

  Гість,

  Позганяли тупих баранів,таких як той мммайщик,воно ж тупе,з цілоі області зігнали кримінальне -тітушське бидло,шоб педра мальдівського охороняли від нац.корпусу,.пацани ібальники засвітили по тупому,тепер нехай знають дибілів

  Гість,

  АСПШна підарасня …

  Гість,

  Дєд, в кепці ходить барига пасічнянська.
  Хребтик Олег бородатий в кепці тоже… Станкевич Павло, брати ткачуки…

  Гість,

  О Макс бландін з опришівців

  Гість,

  Я дивуюсь з коментарів, які в сраку тітушки? Хлопці стояли там і дивились за порядком! Захищали своє місто від якраз таки приїжджих тітушок і провокаторів! Не люди а дебіли зомбовані… Гидко читати

  Гість,

  це сраколизи АСП…

  Гість,

  вульчин тормоз

  Гість,

  Шановні Коментатори Івано Франківська . Всі ви тут виписуйте цей бред а чому не вписуєте свої імена і не виставляють свої фотографії в коментах . Спочатку треба почати з себе і розказати про себе . Ви такі безстрашні в коментах вдома за компютором . Дрочери ананісти. Повний брєд і абсурд . Лохі

   Гість,

   Золоті слова! Всі дуже сміливі і дуже розумні за монітором і під анонімністю. Тупорилі морди не можуть відкрити очі і подивитись хто дійсно почав сутечки і хто був провокатором, але сидіти і писати хуйню то це всі аси, всі молодці

  Гість,

  Дивно що Віталія Мерінова з ними не було, то ще той бандит

  Гість,

  Не проголосуєте за Порошенко будете згадувати ці часи і плакати по волю в малоросії (вона жє хуесосія)

  Гість,

  Слава Україні

  Гість,

  Бандитство, злодійство, куривство (і в прямому і в переносному значенні) були і залишаються візитними картками державних утворень від Карпат до Камчатки.

  Гість,

  100% – вульчин, дебіл + ткачук, імбіцил. бажаю зазнати покидькам травм, несумісних із продовженням спорткарєри. НЕ гідні для спорту вже. недолюди

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:3175

загрузка...

Перші візитери Адміністрації нового президента: хто приходив до Зеленського і навіщо (фото+відео) 16:30

Всі гості Банкової відвідували Адміністрацію президента у першій половині дня та заходили з вулиці Лютеранської.Пише Главком. За тиждень після інавгурації президента Володимира Зеленського на Банкову приходили директор Національного антикорупційного бюро...

Каменських викликала захват у мережі спокусливим образом: гаряче фото 15:06

Українська співачка Настя Каменських (NK)  розбурхала мережу пікантним фото. Зірка позувала в яскравій сукні з відкритими плечима і спиною, оголивши також стрункі ноги, а фотографію опублікувала на своїй сторінці в Instagram. На...

В Івано-Франківську відзначили 30-річчя першої публічної молитви УГКЦ (фоторепортаж) 13:53

Цьогоріч Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ, в рамках відзначення 30-ї річниці виходу з підпілля, вирішила по-особливому вшанувати жертв наших попередників, які взяли участь в першому публічному богослужінні УГКЦ в м. Івано-Франківську. На...

Сенсація року: мандрівник Дмитро Комаров таємно одружився (фото, відео) 12:03 1 коментар

Ведучий зумів зберегти у таємниці важливу подію. Ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров приголомшив шанувальниць новиною. Виявляється, знаменитий телемандрівник більше не завидний холостяк. Комаров одружився, а його обраницею стала партнерка...

Вакцинація та правильний спосіб життя. Прикарпатців навчатимуть, як слідкувати за своїм здоров'ям (фоторепортаж) 11:36

На Прикарпатті розпочинається реалізація проекту "Популяризація громадського здоров'я в ОТГ Прикарпаття - обов'язок кожного". По це повідомили сьогодні під час пресконференції в Агенції розвитку об'єднаних територіальних громад Прикарпаття, інформує Правда.іф....

24 футбольні герої. Хто зробив Україну чемпіоном світу (фото) 11:34

Ці хлопці зробили Україну щасливою. Пише Главком. День 15 червня 2019 року увійде в історію. Молодіжна збірна України вперше в незалежній історії українського футболу виграла золото чемпіонату світу. Очолювана Олександром...

"Котів більше, ніж туристів!" Опубліковані світлини пляжів Криму (фото) 10:33

В окупованому Росією Криму зривається туристичний сезон, практично немає відпочивальників на популярних курортах. Про це в Twitter повідомляє користувач RoksolanaToday&Крим25%, опублікувавши фото порожніх пляжів із Ялти. "Ялта. "Пляж біля Леванту з якої...

«Дякую тим, хто перераховує навіть 1 гривню»: мати двох дітей продовжує боротись з раком 4 стадії 23:14

Онкохвора волинянка Тетяна Куценко продовжує боротись з хворобою. Для порятунку їй потрібен препарат Ібранс, доза якого на місяць коштує 44 тисячі гривень. Разом з іншими препаратами вартість лікування сягає 50...

Хто такий Олексій Петечел, який на окрузі №83 в Івано-Франківську представлятиме партію Петра Порошенка (фото) 10:05 15 коментарів

Науковець, викладач, юрист, інтелектуал, батько двох дітей. Олексій Петечел, кандидат у народні депутати по одномандатному виборчому окрузі №83 (м. Івано-Франківськ) від політичної партії Петра Порошенка "Європейська солідарність" Олексій Петечел, член...

Як відбувався фестиваль "Полонинське літо-2019" (фоторепортаж) 07:55

Вчора у Верховині відбувся щорічний фестиваль "Полонинське літо-2019", інформує Правда.іф. Фестиваль відвідало тисячі гостей, щоб насолодитися колоритом гуцулів. Гості могли почути гуцульську трембіту, гуцульські коломийки та інші гуцульські традиції. Нагадаємо,...

Родичі та близькі просять урятувати життя 4-річного хлопчика 00:02

Родина з Володимира-Волинського просить допомогти їхньому синові чотирирічному Ромчику. У хлопчика - ушкодження кори головного мозку після двотижневої коми. Щоби покращити стан дитини, потрібні курси з реабілітації.   В 11...

Небайдужих прикарпатців просять допомогти врятувати життя батька двох маленьких дітей 22:44

Зібрати гроші на термінове лікування батька двох маленьких дітей просить його сестра Юлія. "В нашій родині сталась біда. Захворів мій рідний брат Андрій Лідиховський. Коротко про початок хвороби: від 21.05...

Центром Івано-Франківська гуляє Петро Порошенко із родиною (фоторепортаж) 16:23 33 коментарів

Центром Івано-Франківська гуляє Петро Порошенко із родиною. Про це у мережі повідомляє відразу декілька користувачів. Так франківська журналістка Ольга Суровська написала: "Біжу на Портнікова, дорогою на стометрівці зустрічаю Порошенка. А...

Знайомство Європи з українцями: 110 років тому в Коломиї відбулося гучне січове свято (фотофакт) 14:32 2 коментарі

На початку червня 1909 року увагу європейської преси привернув великий національний фестиваль українців, який влаштувало недавно створене в Галичині товариство «Січ». Організатором цього пожежно-спортивного (так було записано у статуті) товариства...

Фестиваль "Полонинське літо" відвідав Петро Порошенко (фоторепортаж) 13:20

Як повідомляла Правда.іф. сьогодні на Прикарпатті відбувається народне гуцульське дійство "Полонинське літо-2019". Як повідомлялося раніше, вчора у Івано-Франківську перебував п'ятий президент Петро Порошенко. "Тут багато гостей можуть почути гуцульську трембіту, гуцульські коломийки...

Петро Порошенко відвідав на Прикарпатті форум «Via Carpatia» (фоторепортаж) 11:21 6 коментарів

У минулому році в Україні видали найбільшу кількість назв україномовних книжок за всю тисячолітню історію – про це під час форуму Центральної та Східної Європи «Via Carpatia 2019» заявив український...

На сцені прикарпатського мегафестивалю Underhill запалював популярний гурт MOZGI (фоторепортаж) 09:42

Вчора, 15 червня, на сцені в рамках фестивалю Underhill в селі Під’гір’я Богородчанського району, запалили відомі українські гурти та виконавці, пише Правда.іф. Хедлайнером фесту були популярний гурт MOZGI на чолі з репером Потапом, що...

Фекальний теракт. Як використовували лайно у боротьбі з політичними конкурентами понад 100 років тому 09:31

Традиція поливати одне одного нечистотами у політичній боротьбі – давня галицька традиція. Інцидент із екс-кандидатом в президенти, народним депутатом Олександром Шевченком, якого облили фекаліями в парку Військових ветеранів в Івано-Франківську,...

Для участі в фестивалі у Підгір’ї до Івано-Франківська прибули шість літаків балтійських авіаторів (фотофакт) 08:29

Вчора в рамках фестивалю Underhill в селі Під'гір'я Богородчанського району, на Прикарпаття прибула для виступу команда авіаторів з Балтії "Baltic Bees Jet Team". Фото з івано-франківського аеродрому розмістили у себе...

Франківець став лауреатом Всеукраїнського конкурсу молодих акторів ім. І. Франка (фоторепортаж) 22:33

Мешканець Івано-Франківська серед лауреатів Всеукраїнського конкурсу молодих акторів ім. І. Франка. За результатами ІІІ етапу конкурсу ними стали: ЮНІОРИ І місце – Алексєєва Катерина, м. Київ, ІІ місце - Панас Олег, м....
 • ріел ІФ виринаюча