В мережі з’явилось відео початку заворушень на франківській стометрівці, де побились неповнолітні представники “Нацдружин” і спортсмени-“тітушки” (фото+відео)

В мережі з’явилось відео початку заворушень на франківській стометрівці, де побились неповнолітні представники “Нацдружин” і спортсмени-“тітушки”.

Відомий франківський художник на блогер Ігор Роп’яник виклав у мережу фото та відео початку заворушень на франківській “стометрівці” біля стоматологічної поліклініки.

На відео і фото видно, як молодики “характерної зовнішності” намагаються відтіснити колону “Національних дружин”, серед яких, судячи із відео, було й чимало неповнолітніх (яким згідно закону України про вибори заборонена участь у політичній агітації та політичних акціях).

Світлина від Ігора Роп'яника.

На відео, яке виклав у мережу художник, чітко видно і чути як перелякані діти в уніформі “Національних дружин” скандують гасло “Разом і до кінця!”. А в цей момент, присутні на “стометрівці” “тітушки”, серед яких можна було впізнати і відомих франківських спортсменів, намагаються залякати та відтиснути переляканих підлітків.

У цей час поліція намагається розвести два натовпи, щоб уникнути кровопролиття…

Світлина від Ігора Роп'яника.

Зокрема серед “тітушок” можна помітити молодика дуже схожого на чемпіона України з кікбоксингу за версією UPMMA 20-річного Ігоря Ткачука.

Світлина від InterFit в Івано-Франківську.

 

Нагадаємо, що Так звані “нацжони” Авакова влаштували у Франківську сутички із охороною Президента (фото+відео)

У Франківську, під час сутичок із “Нацдружинами” Авакова, постраждав журналіст

(Visited 24 804 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Тепер принципово буду голосувати за Порошенка!

  Гість,

  Тільки так!

  Гість,

  Не будем голосувати за петю тому що він зробив нас ніщими.і янукович кидав тітушок на людей де зараз ця гнида .наш народ ні віті ні тим більше порохи не переможуть.

  Гість,

  Франківські тітушки! В білому капішоні похожий на бійця з Альянсу, “Вульчин Іван”. На чемпіонатах з ММА як бачим мало платять. І ще пару пацанів з Франківську в кадрі….

  Гість,

  Тітушки – суто мусорс… поліцейський ресурс. Коли дільничий бере на гачок місцеву гопоту за принципом “я тебе не посаджу, а ти мені допоможеш”. Тому загальне враження (можна читати голосом Подерв’янського): лялькою, надягненою на праву руку, Арсен лупцює ляльку, надягнену на ліву руку.

  Гістьв,

  Шановне панство , будемо відверті , пан Порошенко наш президент . Він дуже багато зробив для нашого народу.

   Гість,

   Пан педро дуже багато вкрав,і пролив укр.крові,йому час вішатися!

    Мкола Красуляк,

    Порада тому ,кому Президент багато зробив. Не дивлячись на те, що ЙОГО вже не буде, не знімай портрета зі стіни. Хай він образ Пречистої Діви йому замінить.

   Гість,

   Іди подальше з порошенком

  Гість,

  Після скандалу із Свинарчуками він повинен піти у відставку, так роблять у європейський країнах. А вам хто написав цю статтю встид та сором, на відео видно хто почав сутички, але ви як завжди не вмієте аналізувати , займайтесь в далі заказухою, адекватні журналісти такого не напишуть. Хто аналізував ваші піблікації , той повинен був зауважити, якщо якийсь корупційний скандал ви перші публікуєте ,мабуть працюєте на тих кого треба. Жаль вас, бо немаєте свободи слова.

  Еспешнікі,

  Дибілів пофоткали,тепер всі будуть знати ,тих тупоголових тітушок,і показувати пальцями на бидло будуть

   Микола Красуляк,

   Приємно , що вляпався, обідно що дітей будуть цим образом булуть лякати.

  Гість,

  Порошенко чи Путін, ось і весь вибір!

  Гість,

  Петя це біда бідність нещастя,корупція,свинарчуки,путини ,корупція.

  Гість,

  Асп охороняє президента, люди вдумайтесь, шо дальше… Взагалі хто такі асп? Охоронці,комерсанти,бандити,сторожі??????? Мабуть просто ананісти….

  Гість,

  Хто завіз цих підарасів у Франківськ? У нас спокійне місто, жодних нацдружин нема і не потрібно! Я не є прихильником Пороха, але принципово тепер проголосую за нього! Хай аваковські шавки заткнуться!!!

  Гість,

  Після такого сука тепер буду голосуватииза Порошенка 100%

  Гість,

  Кожен проти Порошенка,але ніхто не пише альтернативи!
  З ким буде краще?
  За кого голосувати?
  Наше майбутнє в руках кожного і починати треба з себе,тільки з себе……

  Гість,

  Впізнав одного теж в сіро чорній шапці і руки в кармані (стоїть справа від пацана в зеленій курточці в капюшоні). Роман Оленюк! За бабки ця АСПшна собака разом з рештою, зроблять все (від банального підпалу авто до летального).

  Гість,

  Так, підтримую. Це Оленюк Ромко. Вчився з ним в паралельних групах в Прикарпатському університеті. Він боротьбою займається. Тому і не дивно що там всі спортсмени.

   Хтось,

   Бик смердючий з Косова і проститутка бандитська, яку всі трахають. От хто цей Ромко Оленюк

  Небайдужий,

  Давайте ВСІ, хто кого впізнав напишемо: ПІБ, і дані хто що знає. Нехай правоохоронці займаються ними. Зробимо наше місто чистішим і безпечнішим!

  Гість,

  На фото ще один відомий франківський спортсмен, боєц змішаних єдиноборств Іван Вульчин ! Ганьба таким спортсменам !!!

  УПА,

  Ви далбайоби, пацани вийшли і захистили своє місто від заїжджих тітух, а ви їх обзиваєте!!! Якби не вони, то ця бидлота побила б навіть і пенсіонерів. Та вони коли лунав Гімн України- кричали у рупори “ганьба”
  Всі хто на фото вас впасти від біди і побоїв! Ви їм ще дякувати маєте, що захищають своє місто.

   Гість,

   Це пише хуєсос Пороха і Аспешників дибільних !!! Не ведіться !!!

   Гість,

   Ти чьо дурной?чмихов зігнав лошидєй шоб бізнес схеми його не обламалися з пальоним спиртом,і наркотрафіком.лошаді за дурно відстояли і розійшлися по домам

  Гість,

  Пацани на фото -красавчики. Зреагували на провокацію оперативно, краще за правоохоронців

   Гість,

   Пацани на фото – проститутки! За бабки вони готові один проти одного стояти, їм одинаково, лиш би гроші платили. А пишуть що вони молодці самі ж АСП-пси , типу себе відмазують. Поширюйте всі їхні фото і дані. Нехай народ знає яке чмо гуляє по місту.
   Вчора вони там за гроші, а завтра вони у нас вдома будуть нам машини палити чи взривати! Нехай валять на фронт! Я не перший раз замічаю що АСП- пси на мітинги виходять і замітьте усі зі зброєю травматичною!!! Що ви думаєте що у них в сумочках? Гроші, телефон? Усі вони представники якоїсь організації легальної і під шумок у всіх (майже) є дозвола на зброю видані ще Нач УМВС Шкутовим – це їхній був чоловік! Не вірите? Внесіть дані в ЕрДР і почніть перевірку! Там ще не таке вилізе!

  Гість,

  Старий конь

  Вітя,

  Саме головне що з буровських нікого не було замічено,мають трохи розуму значить,а асікі-це галімі лошаді,,,,без мозглі

   Гість,

   Буровскі пацани всі мають голову. Лишній раз ніхто не показується. Там інша політика у них. А ці підари смердючі нехай тепер їх вся Україна знає !! Лошари!!

  Гість,

  Позганяли тупих баранів,таких як той мммайщик,воно ж тупе,з цілоі області зігнали кримінальне -тітушське бидло,шоб педра мальдівського охороняли від нац.корпусу,.пацани ібальники засвітили по тупому,тепер нехай знають дибілів

  Гість,

  АСПШна підарасня …

  Гість,

  Дєд, в кепці ходить барига пасічнянська.
  Хребтик Олег бородатий в кепці тоже… Станкевич Павло, брати ткачуки…

  Гість,

  О Макс бландін з опришівців

  Гість,

  Я дивуюсь з коментарів, які в сраку тітушки? Хлопці стояли там і дивились за порядком! Захищали своє місто від якраз таки приїжджих тітушок і провокаторів! Не люди а дебіли зомбовані… Гидко читати

  Гість,

  це сраколизи АСП…

  Гість,

  вульчин тормоз

  Гість,

  Шановні Коментатори Івано Франківська . Всі ви тут виписуйте цей бред а чому не вписуєте свої імена і не виставляють свої фотографії в коментах . Спочатку треба почати з себе і розказати про себе . Ви такі безстрашні в коментах вдома за компютором . Дрочери ананісти. Повний брєд і абсурд . Лохі

   Гість,

   Золоті слова! Всі дуже сміливі і дуже розумні за монітором і під анонімністю. Тупорилі морди не можуть відкрити очі і подивитись хто дійсно почав сутечки і хто був провокатором, але сидіти і писати хуйню то це всі аси, всі молодці

  Гість,

  Дивно що Віталія Мерінова з ними не було, то ще той бандит

  Гість,

  Не проголосуєте за Порошенко будете згадувати ці часи і плакати по волю в малоросії (вона жє хуесосія)

  Гість,

  Слава Україні

  Гість,

  Бандитство, злодійство, куривство (і в прямому і в переносному значенні) були і залишаються візитними картками державних утворень від Карпат до Камчатки.

  Гість,

  100% – вульчин, дебіл + ткачук, імбіцил. бажаю зазнати покидькам травм, несумісних із продовженням спорткарєри. НЕ гідні для спорту вже. недолюди

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:8974

загрузка...

65-річний франківець перевершив на змаганні з бігу навіть 35-літніх. У чому секрет? 15:54

Нещодавно Ігор Костюк привіз золоту медаль із польського Торуня, де змагалися 4500 спортсменів із 88 країн. Напівмарафонську дистанцію — 21 кілометр 97,5 метра — він пробіг усього за 1 годину...

Прикарпатці у храмах освячують вербові гілки (фоторепортаж) 14:40

Сьогодні, 21 квітня, християни святкують свято Входу Господнього у Єрусалим або як кажуть в народі, Вербну неділю. У Івано-Франківську з самого ранку люди із вербовими гілками ідуть до церков. Прикарпатці...

ахідно-українське дербі “Франківськ-ПНУ” – “Львів”: скандальна кінцівка, протест та очікування рішення ФБУ (фото+відео) 14:11

Як вже повідомляли ЗМІ, 20 квітня в Івано-Франківську відбувся третій і вирішальний матч чвертьфінальної серії до двох перемог між Франківськом і Львовом. Поєдинок тримав у напрузі до останніх секунд, під...

В Івано-Франківську кладуть асфальт по вулиці Коновальця (фоторепортаж) 13:32

В Івано-Франківську триває сезон ремонту доріг. Комуунальне підприємство “Муніципальна дорожня компанія” продовжує вибірковий ремонт доріг міста. Цьогоріч він виконується великими картами, пише “Галка“.

“Перед цим їх майже добу не годують”: як у Карпатах стрижуть овець 13:19

Вправний господар стриже одну тварину машинкою 10 хвилин, ножицями — 15 — 20. За зиму тварини виділили чимало поту й жиру у вовну, тому її треба зняти. І роблять це...

У Івано-Франківському краєзнавчому музеї проходить виставка «Священна Гуцульщина» 12:50

Мистецтво, наука, культура — це ті важливі елементи, що наповнюють дерево держави живильною енергією. Цими передвеликодніми днями мимоволі замислюємося над духовними цінностями. Прагнемо доторкнутися до першоджерел, надихнутися красою. І таку...

У Франківську проведуть благодійний ярмарок для хворої дівчини 10:42 1 коментар

23 квітня, у передвеликодній вівторок, в Івано-Франківську на площі біля Ратуші,  відбудеться благодійний ярмарок для Христинки Паршенцевої, “кришталевої дівчинки”. На ярмарку буде все, що забажає душа у цих передвеликодніх клопотах...

На Івано-Франківщині вже відкрились всі виборчі дільниці 09:09

Сьогодні, 21 квітня, в Україні проходить другий тур виборів президента. На Івано-Франківщині всі дільниці відкрилися вчасно і без порушень. Поліцейські продовжують нести службу у посиленому режимі. Для цього працює ситуаційний...

Станіславів вчора і сьогодні: як виглядала вулиця Труша 100 років тому (фоторепортаж) 00:10

Франківці щодня прогулюються вулицями міста, але не всі задумуються, як виглядали наші вулиці, наприклад, 100 років тому. Усе це можна побачити та порівняти з тим, як виглядає сьогодні у нашій...

Історія прикарпатця, 10-річна донька якого 2 роки тому пережила інсульт (відео) 22:52

У доньки Василя Кучерака з села Акрешори, що на Івано-Франківщині, 2 роки тому стався інсульт. Їй тоді було 10 років.

Нові земельні ділянки та будинок, а також кошти на рахунках: як за рік змінився дохід голови Печеніжинської ОТГ 22:36

1 квітня 2019 року в Україні збіг термін подачі щорічної електронної декларації, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Традиційно WestNews аналізує, чи змінилися статки чиновників. Голова Печеніжинської ОТГ Довірак Ігор Васильович  також подав свою...

Рецидивіст, який вдарив патрульного в обличчя, проведе два роки у в’язниці 21:47

30 грудня 2018 року близько другої години ночі група людей покликала на допомогу екіпаж поліції, який був на вулиці Привокзальній. Патрульним вказали на кафе і нетверезого чоловіка , який вживав...

Неймовірна історія: як українець оженився на наложниці султана, яка прислуговувала видатній прикарпатці Роксолані 21:18

Вперше цей українець оженився на наложниці султана Сулеймана Пишного, яка прислуговувала Роксолані У Роксолани була незліченна кількість слуг, але тільки одному вдалося стати героєм художніх творів. І цей один був...

Прикарпатський богатир Василь Вірастюк став амбасадором міжнародної конференції, яка збере зірок світового спорту 20:54

26-27 квітня в Києві відбудеться міжнародна конференція, яка збере зірок світового спорту, спортивних менеджерів, топ-менеджерів глобальних компаній і національних брендів.   Амбасадорами Sport Marketing Conference стали топ-представники українського спорту – Еліна...

Вакарчук закликав українців прийти на голосування у вишиванках 20:49 15 коментарів

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук закликав українців прийти 21 квітня на виборчі дільниці у вишиванках. Про це Святослав Вакарчук написав у twitter. "Завтра йду на дільницю у вишиванці. Приходьте...

Земельні ділянки, зарплата і пенсія: що декларує мер Галича цьогоріч 20:33

1 квітня 2019 року в Україні збіг термін подачі щорічної електронної декларації, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. WestNews вирішив дізнатись, як змінилися статки мера Галича за 2018 рік. Міський голова...

Франківський атовець Дмитро Романишин став людиною тижня на Прикарпатті за версією “Репортера” 20:09

Цього тижня «Репортер» відзначає громадського активіста, ветерана АТО Дмитра Романишина, який надихнув школярів у селі Нижневі Тлумацького району допомагати літнім людям. Дмитро Романишин у 2015 році воював на Донбасі, а нині викладає...

В Івано-Франківськ прийшла справжня весна (фоторепортаж) 19:12 1 коментар

Після нещодавніх холодів до Франківська повернулась весна. На вуличках міста та у скверах розпустились весняні квіти, на деревах з’являється перше зелене листя, на площі Міцкевича квітне магнолія. Комунальники продовжують працювати...

Вони йшли на світло. Живі свідки розказують, як гинули бійці УПА на Прикарпатті (фото+відео) 18:51 7 коментарів

У селах Станківці та Витвиця Долинського району чимало місць з такою історією, від якої волосся стає дибки. 92-річна Катерина Федорків, 89-річний Василь Лесів і 85-річна Катерина Бандра на власні очі бачили,...

“Молода тигриця”: відома франківчанка приголомшила незвичайним вбранням від українського дизайнера (фоторепортаж) 18:32 3 коментарі

Оригінальний образ співачки гідно оцінили її шанувальники У четвер, 18 квітня в Києві пройшла церемонія нагородження премії “Золота Жар-птиця 2019”, гостями якої стали вершки українського музичного товариства. Вийшла у світ...
 • ріел ІФ виринаюча