pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Вчора упродовж дня, прикарпатським рятувальникам довелося буксирувати автомобілі, які не могли продовжувати рух через складні погодні умови19 Бер, 06:43

Вчора упродовж дня, прикарпатським рятувальникам довелося буксирувати автомобілі, які не могли продовжувати рух через складні погодні умови

Пов’язане зображення

 

У неділю 18 березня, на ПЗЧ  ДПРЧ-3 поступило повідомлення про те, що в місті Галич, внаслідок поганого дорожнього покриття вантажний тягач MAN, який завозив палети на котельню Галицької ЦРЛ застряг і не може самостійно продовжувати рух по автодорозі.

Працівниками ДПРЧ-3 за допомогою автомобіля АРС та буксировочного тросу було витягнуто тягача на безпечну ділянку дороги.

Того ж дня, о 15.00 годині, на ПЗЧ ДПРЧ-5 міста Тлумач поступило повідомлення про те, що на автодорозі державного значення Івано-Франківськ–Тернопіль біля селі Олешів, водії вантажних автомобілів, рухаючись в сторону міста Івано-Франківська, у зв’язку із ускладненими погодними умовами на дорозі не змогли подолати підйом, в результаті чого частково ускладнювали рух іншого транспорту.

Працівники ДПРЧ-5 за допомогою автомобіля підвищеної прохідності ЗІЛ(157) та буксирувального тросу було витягнуто чотири вантажні автомобілі на підйом, після чого автомобілі самостійно продовжили рух.

У неділю ввечері, о 22.01 годині, на ОКЦ У ДСНС в області поступило повідомлення про надання допомоги по буксируванню вантажного автомобіля з проїжджої частини по вулиці Княгинин у місті Івано-Франківську, який частково перегородив проїжджу частину дороги.

Працівниками ДПРЧ-1 було надано допомогу по буксируванню автомобіля та звільнено проїжджу частину дороги, повідомляють в УПЦЗ.

(Visited 274 times, 1 visits today)