pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Відома співачка в бікіні похвалилася апетитними формами (фото)09 Вер, 16:30

Співачка також показала незвичайного мешканця її вілли на Мальдівах.

Віка з НеАнгелів в бікіні схвилювала апетитними формами на гарячому фото

Українська співачка і учасниця гурту НеАнгели Вікторія Смеюха обожнює подорожувати. Осінь дівчина зустріла на екзотичних Мальдівах. Вона завалила Instagram фото з курорту, кожен раз змінюючи купальники і локації. Фігура Вікі давно стала предметом заздрості і захоплення її підписників. Спортивна і підтягнута співачка може похвалитися хвилюючими вигинами і сталевим пресом – результатом посилених тренувань і здорового способу життя. На свіжих кадрах артистка красується в зеленому бікіні, що підкреслив її принади.

Віка вирішила побажати шанувальникам гарного дня за допомогою сонячного гарячого кадру. Вона позує серед буйної екзотичної зелені в смарагдом купальнику-бікіні. Пляжний лук співачка доповнила сонячними окулярами на пів-обличчя і шовковою хусткою.

Віка з НеАнгелів в бікіні схвилювала апетитними формами на гарячому фото

Фото: Вікторія Смеюха (instagram.com/vikanablack)

Пізніше дівчина опублікувала веселе відео, зроблене на території вілли на Мальдівах. Вона показала свого “сусіда”, який болаштувався на території, – ящірку. Рептилію анітрохи не бентежила присутність Вікі – вона спокійно сиділа на доріжці близько півгодини, а потім втекла. В об’єктив дівчини також потрапила джакузі і два душа, розташовані прямо на вулиці.

“У нас з’явився домашній улюбленець”, – повідомила вона підписникам.

Джерело

(Visited 1 996 times, 1 visits today)