pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Відразу і закриємо: у мережі висміяли спробу окупантів почати літній сезон у Криму (фото)25 Кві, 15:38

Окупаційна влада Криму вирішила “відкрити” на українському півострові літній сезон, однак їхній задум їм традиційно не вдався. Місцеві жителі на цей захід практично не прийшли.

У мережі показали фото відкриття окупантами літнього сезону у Криму

Опубліковані користувачами соцмереж фото напівпорожньої «святкової» площі з’явились на сторінці блогера RoksolanaToday&Крим.

Цей так званий фестиваль окупанти провели в Севастополі у суботу, 20 квітня. Як видно на фото, відвідали його мало людей.

Севастополь. На площі Нахімова проходить фестиваль “Відкриття літнього сезону”. Вражає. Давайте відразу і закриття – щоб два рази не вставати, – пише блогер.


Так зване відкриття сезону в Криму/ Джерело: Twitter-сторінка RoksolanaToday&Крим


Людей в окупованому Севастополі на “фестивалі” мало/ RoksolanaToday&Крим

 

Над “розважальною програмою” посіпаки Росії також довго не думали – традиційно вирішили доправити усе так званою виставкою зброї.

 


“Виставка зброї” від окупантів/ Джерело: Twitter-сторінка RoksolanaToday&Крим


Людей в окупованому Севастополі на “фестивалі” мало людей/ RoksolanaToday&Крим

Зазначимо, окупаційна влада Криму наприкінці кожного такого літнього сезону дуже перебільшує кількість туристів, які нібито відвідали півострів у цей час. Однак у Держприкордонслужбі зазначають, що насправді все зовсім не так. З року в рік до анексованого Криму приїжджає все менше туристів, в тому числі й у літній сезон.

Якщо до анексії півострів приймав понад 6 мільйонів туристів, то у 2018 році таких приїхало близько 1,4 мільйона. І цей показник є більшим, ніж у попередні роки (до прикладу, 2017 – 1,2 мільйона). Цей “ріст” можна пояснити активною пропагандою незаконно збудованого Кримського мосту.

Джерело

(Visited 199 times, 1 visits today)