-1.3 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 29 Лютого, 2020
Головна Влада Відтепер в Івано-Франківську облраду пускатимуть за паспортом чи посвідченням

Відтепер в Івано-Франківську облраду пускатимуть за паспортом чи посвідченням

Відтепер в Івано-Франківську обласну раду пропускатимуть за паспортом чи посвідченням. Відповідне рішення депутати облради прийняли сьогодні, 17 травня, на сесії.

Основними документами, що дають право на вхід та пересування, є службове посвідчення, паспорт, посвідчення водія чи пенсійне посвідчення. Охорона є має право вимагати посвідчення. Якщо ж такого не буде, особу встановлюватимуть, пише МІСТО.

Пропускний та внутрішньооб’єктовий режими в приміщенні адміністративної будівлі на вул. Грушевського, 21 у м. Івано-Франківську (далі – Об’єкт охорони) встановлюються з метою збереження матеріальних цінностей, недопущення безконтрольного проходу, проникнення в приміщення сторонніх осіб, проїзду  ранспортних засобів у внутрішній двір адміністративної будівлі, несанкціонованого витоку інформації, викрадення документів і майна тощо, – йдеться у тексті рішення.

У тексті рішення також йдеться про те, що всім громадянам надається вільний доступ у приміщення.

З повним текстом рішення можна ознайомитися тут.

3 КОМЕНТАРІ

3
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
1 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

якщо БОГ хоче покарати людину то забирає розум-бо чого ховатися від народу народним ізбранникам-чи може є чому -БО НАВІТЬ ДОРОГУ ДО МУЗЕЮ БАНДЕРИ неможуть зробити а натомість пригріли людину яка гроші зтиряла з АТО-гроші на спорудження фортифікацій 48млн-а ще недають приватизацію приміщень робити бо ніби то є народне майно а те що воно розпадається і неприносить доходу то байка чи може це схема така-ОДНИМ СЛОВОМ обкакався тут СВОБОДІВСЬКИЙ голова по вуха і тому маємо зеленського

Гість
Гість
Гість

Щось сєльодкою засмерділо. Напевне родіна ставіт задачу пятій колоні в франеку мочити все українське маскуючись опозицією.

Гість
Гість
Гість

Вже виліз козломордий москаль з городских єменєй гавкнути на ненависну тобі Україну. Не буде більше імперії і руського города франковска. Не будете більше тут рушити асвабдитєлі уєві. Гармошку в зуби куфайку на плечі і в свою мокшку пидурки.

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!