pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Вінницьке видавництво анонсувало вихід роману про Степана Бандеру14 Сер, 12:20

Вінницьке видавництво анонсувало вихід роману про Степана Бандеру, про це повідомили на сторінці Дім Химер у соціальній мережі Фейсбук.

“Сьогодні представляємо обкладинку авангардного роману «Бандера Distortion» Олег Шинкаренко та трохи піднімаємо завісу таємниці довкола задуму та змісту цієї книги, або ж, хтозна — напускаємо ще більше туману.

«Бандера Distortion» — це художнє дослідження впливу постаті Степана Бандери не лише на його сучасників, але й на теперішні часи. Твір складається із двох шарів оповіді, що химерно перетинаються та взаємодіють. Дія першого (роман-підставка) відбувається у сьогоденні, дія другого (роман-вкладка) — у часи Бандери.

Наші дні. Артем Кочубей — київський журналіст та палкий прихильник «русского мира» — постійно отримує погрози за свої публікації, аж доки йому скрізь не починають увижатися «бандерівці». Тікаючи від уявних чи то справжніх ворогів до Москви, журналіст помилково сідає не в той потяг, котрий, як на лихо, прямує до Костянтинівки, де тривають обстріли. Та ще й в купе Артему трапляється сусідка — патріотично налаштована українська снайперка Гремислава, яка на дозвіллі пише роман про Степана Бандеру… Щоразу, як дівчина натхненно зачитує рукопис, читач укупі з переляканим та водночас скептично налаштованим Артемом переноситься у 1910-1950 роки — і війна тодішня накладається на війну теперішню, утворюючи гримучий екзистенційний коктейль, замішаний на сюрреалізмі та фантастиці, приправлений гротеском та блискучою сатирою.

Утім, «Бандера Distortion» — це не чорно-біле фото, складене зі спроб «очорнити» чи «обілити» Бандеру, а на диво «повноколірна» історія, яка представляє його реальним героєм та живою людиною. Адже медійний образ Степана Бандери існує завдяки його постійному спотворенню у свідомості мас. І завдяки цьому «спотворенню» Бандера часом набуває абсолютно нового звучання, подібно до музичного ефекту distortion, який змінює звук гітари таким чином, що виникає ніби цілком інший інструмент”,-йдеться у дописі.

 

(Visited 25 times, 1 visits today)