pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Все, що потрібно знати про віконний кондиціонер26 Кві, 17:57

Не за горами літо і в квартирі з кожним днем стає тепліше. Хтось рятується тим, що заслоняє вікна шторами, а хто користується кондиціонером. Якщо ви не встигли за зиму придбати цю річ, ще не пізно все виправити. Сайт RIA.com пропонує широкий вибір кондиціонерів. Франківцям запропонують купити кондиціонери найрізноманітніших моделей від провідних виробників.

Результат пошуку зображень за запитом "кондиціонер"

 

У 21 столітті кондиціонер незамінна річ як в офісі, так і в приватній оселі. Існує декілька їх різновидів:

Найпопулярнішим і простим є віконний тип кондиціонерів. Фахівці запевняють, що його навіть встановлювати легко. Про те, як правильно вибрати кондиціонер і як ним користуватися читайте у нашому матеріалі.

Обираючи кондиціонер не зупиняйтеся на дуже дешевій моделі. Як правило, вони придатні для роботи в помірних умовах. А для інтенсивного використання краще вибрати дорожчий пристрій. Окрім працездатності дорогий віконний кондиціонер відрізняється і зовнішнім виглядом, він чудово впишеться і в офісі, і в затишній оселі. Також, дорога модель повністю укомплектована усіма додатковими деталями. Пам’ятайте, що зручніший у використанні той кондиціонер, який може регулювати напрямок потоку повітря. У дорогих моделях це можна робити за допомогою дистанційного пульта. Недорогі моделі можуть тільки охолоджувати повітря, а дорогі мають режим нагрівання. Пам’ятайте, що хороший, фірмовий кондиціонер прослужить вам набагато довше, аніж дешевий.

Придбавши кондиціонер, запам’ятайте наступні поради, як правильно його використовувати. Не можна закривати пристрій шторами, це перешкоджатиме його роботі. Для того, щоб уникнути простуди, а це можливо при неправильному налаштуванні кондиціонера, фахівці рекомендують не створювати занадто великий температурний перепад між кімнатою де є кондиціонер і наприклад, вулицею чи іншим приміщенням. Також, для того щоб не захворіти не можна направляти потік холодного повітря від системи на людину. А якщо в домі є діти, не дозволяйте їм гратися в кімнаті із включеним кондиціонером. Регулярно чистьте і змінюйте фільтри, це забезпечить безпечний комфортний мікроклімат для усіх, хто перебуває в домі. Не забувайте, що змінювати фільтри чи ремонтувати кондиціонер мають тільки фахівці.

Те, що від кондиціонеру можна захворіти, чи його не варто купляти, якщо в домі маленька дитина – це все чутки і стереотипи. Якщо правильно налаштувати температурний режим, то ніхто не матиме простуди.  Якщо в домі немає хворої людини, то відповідно кондиціонер не розносить мікроби і нікого не заражає. І врешті-решт, якщо правильно і своєчасно чистити та змінювати фільтри, то на них не утвориться цвіль та грибок. Відповідно, у вашій оселі буде тільки чисте та свіже повітря. А воно ще ні для кого шкоди не принесло.

 

(Visited 237 times, 1 visits today)