pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Як до офіціантів? Журналісти обурені ставленням до них команди Зеленського12 Сер, 14:37

«От зараз тільки нічого не викрикуйте, президент не буде з вами говорити все одно! Я ж вам сказала звідси піти ще 20 хвилин тому, чому ви ще тут?!», – це репліки від пресслужби Офісу президента до журналістів. Пише Главком.

«Ð¢Ð°Ðº працює з пресою апарат презЕдента. Чула десь колись, що їм журналісти не потрібні. Ну-ну», - зауважила Ковальська - Як до офіціантів? Журналісти обурені ставленням до них команди Зеленського

Журналістка телеканалу «1+1» Неллі Ковальська обурилася ставленням до них команди президента Володимира Зеленського у Туреччині під час перебування у Вселенському патріархаті у Стамбулі.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«От зараз тільки нічого не викрикуйте, президент не буде з вами говорити все одно! Я ж вам сказала звідси піти ще 20 хвилин тому, чому ви ще тут?!», – це репліки від пресслужби Офісу президента до журналістів у Вселенській патріархії, навела приклад Ковальська.

За словами журналістки, «молоденька колега з українського телеканалу» заявила, що «вперше в житті почувалась як офіціантка, яку відчитав незадоволений клієнт, але взагалі-то навіть з офіціантами так не розмовляють…»

«Так працює з пресою апарат презЕдента. Чула десь колись, що їм журналісти не потрібні. ну-ну», – зауважила Ковальська.

У коментарях під постом Ковальської, колега Nazarii Vivcharyk додав, що «у Черкасах поки мікроавтобус з журналістами їхав від входу в аеропорт до злітної смуги, де була локація для зустрічі, нас дорогою вчили як поводитися: не нависати над ним, камери над ним не тримати зависоко, бо він не любить… Короче вчили життю)».

Нагадаємо, 3 серпня після скандалу з заявою про звільнення голови Офісу президента Андрія Богдана, він заявив: «Нам не потрібні журналісти для спілкування із суспільством».

Джерело

(Visited 147 times, 1 visits today)