Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Як правильно приготувати глінтвейн

-Реклама-spot_img
spot_img

Додавання спецій у вино має дуже давню традицію у світі вина. Наші пращури ароматизували деякі свої вина цукром і спеціями, щоб зробити його більш приємним і тривалим.

Глінтвейн — це ароматизований напій, що містить підігріте вино, виготовлений виключно з червоного або білого вина та підсолоджений й ароматизований. Додавання алкоголю, а також води або барвників заборонено. Фактичний вміст алкоголю має бути від 7% об. До 14,5% об. Для отримання більш насиченого смаку та аромату до напою додають корицю, гвоздику, імбир, бадьян, шкурки цитрусових (лимон або апельсин). На сайті https://morepiva.ua/ua/info/tips_and_reviews/yak-prigotuvati-glintvejn/ можна знайти основні поради з приготування глінтвейну, а також замовити високоякісне вино, яке найкраще вам підійде.

Як приготувати глінтвейн

Класичний рецепт приготування глінтвейну зводиться до декількох простих кроків:

- Advertisement -
  1. Спочатку підготуйте інгредієнти, які ви плануєте додавати до напою: сипучі спеції змішайте, фрукти подрібніть.
  2. В ємність налийте необхідну кількість вина, та поставте на маленький вогонь.
  3. Покладіть до вина фрукти, кору цитрусових, а також цукор та інші спеції.
  4. Повільно помішуючи, підігрійте суміш до 70-75° С. над ємністю повинна з’явитися пара та почуються характерні звуки булькання.

Після цього, зніміть з вогню, накрийте глінтвейн кришкою та дайте настоятися хвилин 15-20. Цей напій п’ють гарячим, тому подбайте про відповідний посуд. Перед вживанням можна процідити.

Поради щодо приготування глінтвейну

Для того, щоб приготувати цей напій правильно, слід дотримуватись деяких рекомендацій, які дозволять підсилити смак вина, спецій, а також не дозволять зіпсувати його:

  • під час підігріву глінтвейну слід стежити за тим, щоб він не нагрівався занадто сильно і не дати йому закипіти, оскільки інакше втрачаються ніжні фруктові аромати і утворюються гіркі сполуки. Крім того, при температурі 78° С спирт випаровується;
  • не додавайте відразу багато спецій, краще поступово і в невеликій кількості. Занадто багато гвоздики псує глінтвейн. Кориця, бадьян і запашний перець у занадто великих кількостях також можуть перебити фруктові аромати вина. Обережно додавайте цукор. Якщо ви використовуєте напівсолодке вино, вам взагалі може не знадобитися цукор чи мед;
  • обов’язково використовуйте свіжі спеції та якісне вино. Використання спецій, термін придатності яких минув або порушені умови їх зберігання, може зіпсувати смак готового напою. Також ненатуральне, неякісне дешеве вино не дозволить відчути смак справжнього глінтвейну;
  • після першого підігріву дайте глінтвейну настоятися, щоб аромати повністю розкрилися. Потім, за допомогою сита видаліть спеції для кращої насолоди;
  • ви отримаєте задоволення, якщо будете вживати високоякісні інгредієнти та помірно пити глінтвейн.

Вживання даного напою не тільки приємне в прохолодну погоду, але й є корисним та використовується в якості профілактичного засобу при простудних захворюваннях.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-
Квартири Івано-Франківськ
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні