Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Як розпалити вогнище за допомогою газового пальника

-Реклама-spot_img
spot_img

Тривалий процес пошуку дров, розпалення багаття за допомогою трута — це все лишилось в минулому. Завдяки такому інструменту, як газовий пальник, любителі туристичних походів зітхнули з полегшенням. Тепер кип’ятіння води, приготування кави або навіть супу в поході не становитиме жодної проблеми.

Однак щоб сповна насолодитись перевагами газового пальника, купити який в асортименті можна на travelersclub.com.ua, його слід правильно вибирати та використовувати. 

В конструкції пристрою знаходиться газовий балон, що потребує дотримання правил безпеки. Слід вміти розпалювати вогонь пальником так, щоб не зашкодити собі та навколишньому середовищу.

- Advertisement -

Підготовка до використання

В розпорядженні туриста є газовий пальник або туристична газова плитка з балоном. Насамперед слід правильно розмістити пристрій. В цій процедурі потрібно дотримуватись наступних рекомендацій:

  1. Поруч з місцем встановлення пальника не повинно знаходитись листя, сухі дерева, солома, інші легкозаймисті речовини, що могло б призвести до пожежі.
  2. Пальник розміщується на гладкій стабільній поверхні, щоб при використанні він не перехилявся та не було ризику падіння.
  3. Пристрій має знаходитись в справному стані – балон заповнений газом, шланг між пальником та балоном не пропускає паливо, а конструкційні елементи не пошкоджені.
  4. Якщо пристрій використовувати у приміщенні, то слід забезпечити приплив чистого повітря, щоб уникнути отруєння вуглекислим газом.

Газовим пальником має користуватись лише підготовлена людина, яка попередньо ознайомилась з інструкцією. Забороняється залишати його без нагляду біля дітей. 

Як правильно користуватися газовим пальником

Пристрої можуть оснащуватись п’єзозапальником для полегшеного розведення вогню. Однак незалежно від наявності або відсутності цієї деталі його використання передбачає наступні кроки:

  1. Відкрити захисну кришку пальника при повністю закритому клапані.
  2. Поступову відкрити клапан.
  3. Запалити пальник за допомогою сірників або запальнички (з п’єзозапальником можна його запалити без них);
  4. Регулювати інтенсивність вогню за допомогою клапану відповідно до умов приготування їжі або рідини.
  5. Надійно розмістити посуд над пальником, щоб він не впав при регулюванні температури.

В процесі приготування їжі потрібно слідкувати за обладнанням, щоб воно не перекинулося, а температура залишалася стабільною. По завершенню процедури слід повністю перекрити клапан та переконатись, що немає витоку газу. Одразу після вимкнення пристрій буде гарячим, тому запаковувати його в рюкзак треба лише після повного охолодження.

Стандартний газовий пальник складається з:

  • конфорки (одної або декількох);
  • підключеного балона для зберігання стисненого газу;
  • шланг;
  • підпалювача;
  • регулятора тиску;
  • клапану регулювання інтенсивності.

До них слід додатково купувати балони з рідким газом у кількості, яка потрібна у поході, що залежить від тривалості перебування в мандрівці та кількості приготованої їжі.

Якщо уважно підібрати газовий пальник в інтернет-магазині TravelersClub, можна насолодитись перевагами цього туристичного пристрою. Він вирізняється компактними розмірами для зручного розміщення в рюкзаку, забезпечує рівномірне нагрівання посуду для приготування їжі, зручний у використанні та безпечний для навколишнього середовища за умови акуратного використання. 

Тому газовий пальник перетворився у незамінний пристрій для походів. При цьому він стане у пригоді у   побуті при відключенні електропостачання (якщо встановлена електрична плита).

Як розпалити вогнище за допомогою газового пальника

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-
Квартири Івано-Франківськ
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні