Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Як впливає пластикове сміття на довкілля?

-Реклама-spot_img
spot_img

Шкода пластика для природи загалом дуже важко недооцінити за низкою чинників:

  • розкладання протягом 400 років. Щодня пластикових відходів стає дедалі більше і, якщо так продовжитися, кількість сміття в океані перевищить популяцію всіх риб;
  • деградація на найдрібніший пластик. Він осідає в грунті та воді, а пізніше в людському організмі, викликаючи відхилення та хвороби;
  • забруднення пластиком – це катастрофа для флори та фауни, адже вона не може нормально розвиватися та існувати на подібних ділянках;
  • Переробка стандартного пластику має на увазі значний викид вуглецю, що негативно позначається на екології в цілому.

Нехай звичні поліетиленові пакети полегшують наше життя, проте шкодять майбутньому і навіть сьогоденню. Проблему на даний момент вирішують пакети, що біорозкладаються. Їхня головна перевага полягає в найбільш швидкій деградації під впливом спеціальних засобів. Більше того, компостування доступне навіть в домашніх умовах.

З біорозкладного матеріалу також можна виготовляти різні види продукції, включаючи прозорі пакети з логотипом. Гарантуємо, що на свій зовнішній вигляд упаковка залишиться привабливою для клієнтів і для маркетингових цілей підійде найкращим чином.

- Advertisement -

Як подолати пластикове забруднення?

Біорозкладні пакети здатні вплинути на проблему, але не вирішити її цілком. Справа в тому, що для деградації подібної продукції знадобляться спеціальні засоби, за яких стає доступним компостування навіть удома. При цьому людство має звернути увагу і на інші методи боротьби із пластиковим сміттям.

Використання пластику по максимуму.

Йдеться про повторне використання продукції із цього матеріалу. Відмовитися від пластику одночасно досить важко. Це означає, що слід продовжувати життя в такій упаковці, посуді і т.д., а не відразу викидати після першого використання. Такий підхід здатний зменшити кількість пластикових відходів.

Переробка.

Небезпечний пластик може стати дружнім. Зараз особливо популярні товари із переробленого пластику. Така продукція підходить і для зберігання їжі, і для побутових потреб.

Сортирування сміття.

Переваг у цьому випадку маса: економія часу, швидша та ефективніша утилізація та інше.

Масовий перехід на менш небезпечні види пакування.

Йдеться саме про біорозкладний пластик. Еко-пакети – це набагато менша шкода і при виробництві, і при утилізації.

Що можна використати замість пластику?

На сьогоднішній день існує багато варіантів, щоб зменшити забруднення повітря України.

  • Текстиль.

Користуватися шопперами зараз модно і турбота про екологію внесли свій внесок у цей тренд.

  • Продукція із переробленого пластику.

Її покупка прямо спонсорує індустрію утилізації та переробки пластикового сміття.

  • Еко пакети.

Зверніть увагу, що деякі види безпечні тільки на словах. Наприклад, оксорозкладаються пакети. Справа в тому, що упаковка складається повністю із пластику, а кілька відсотків у ній – це речовини, що прискорюють розкладання. Головна небезпека в тому, що деградація відбувається на найдрібніший пластик, що осідає у воді та ґрунті, а вже пізніше і в наших організмах. Таку продукцію важливо сортувати, а краще повністю відмовитись від використання. Наприклад, упаковка, що оксорозкладається, в Україні заборонена законом.

Торгова марка МПАК – це біорозкладні пакети в широкому асортименті: виготовлення будь-яких видів та типів, брендування, необхідні обсяг та кількість. Професіонали компанії знають все про безпечну упаковку для вашого бізнесу та клієнтів!

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-
Видалення волосся лазером у Івано-Франківську. Лазерна епіляція у FineLine
Квартири Івано-Франківськ
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні