pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

З робочим візитом до Франківська завітав секретар Патріаршого Собору14 Січ, 14:15

У грудні минулого року стало відомо, що Блаженніший Святослав скликає VІІ сесію Патріаршого Собору. В зв’язку з цим відповідним декретом о. д-ра Романа Шафрана іменовано секретарем VІІ сесії Патріаршого Собору УГКЦ.

Результат пошуку зображень за запитом "З робочим візитом до Франківська завітав секретар Патріаршого Собору"

11 січня, о. д-р Роман завітав до Івано-Франківська для зустрічі з попереднім секретарем  VІ сесії Патріаршого Собору, який, як відомо проходив у Івано-Франківську, митр. прот. д-ром Олегом Каськівим, інформує Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Священнослужителі провели теплу розмову, під час якої поділилися враженнями від попереднього Собору та очікуваннями від наступного. До слова, він відбудеться 26-29 серпня 2020 року в Львові.

На завершення зустрічі, о. д-р Олег вручив офіційну печатку Патріаршого Собору о. д-ру Романа та побажав успіхів і дару Духа Святого для його команди.

Нагадаємо, що VI сесія Патріаршого Собору УГКЦ на тему “Жива парафія — місце зустрічі з живим Христом” відбулася в Івано-Франківську. Тоді у Соборі взяли участь близько 200 делегатів із різних єпархій УГКЦ України та світу.

Довідково. VІІ сесія Патріаршого Собору УГКЦ на тему “Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ” відбудеться 26-29 серпня 2020 року у Львові. Патріарший Собор, за словами Блаженнішого Святослава, наступний інструмент, який допоможе сформулювати стратегію УГКЦ на наступне десятиріччя.

Патріарший Собор є дорадчим зібранням всієї Церкви, яку очолює Патріарх. Собор допомагає Патріархові та Синодові Єпископів патріаршої Церкви у вирішенні важливих питань (пор. Кодекс канонів Східних Церков, кан. 140).

 

(Visited 85 times, 1 visits today)