Диван на коліщатках в темній вітальні

Приховані інтереси. У Франківську презентували базу даних про бізнеси місцевих чиновників та депутатів

Автор: Ігор Василик
24/01/2018 14:27
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
Новий житловий центр у місті City by Blago
-Реклама
Азов

В Івано-Франківську 23 січня презентували унікальний інтерактивний інструмент “Приховані інтереси”.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

 

Результат пошуку зображень за запитом "депутати-корупціонери"

 

Проект interes.shtab.net створено для виявлення конфлікту інтересів серед депутатів та посадовців місцевих органів влади у співпраці з Центром демократії та верховенства права в рамках проекту «Посилення коаліції РПР», який впроваджується за підтримки Європейського Союзу.

На сайті можна переглянути список фірм, які пов’язані із депутатами, чиновниками та їхніми родичами. Автоматичний аналізатор видає віконечко, куди можна завантажити цікавий вам документ, наприклад, стенограму сесії міської ради.

Програма видасть перелік фірм, прізвища власників та рішення, які щодо них приймалися. Голова правління ГО “Антикорупційний штаб” Галина Янченко зазначила, що акцент роблять на регіональних журналістів, активістів та чесному бізнесі. Проект у лічені хвилини дозволяє знайти теми для новин, які цікаві для громади.

“Корупція – те зло, яке впливає на якість життя… Депутати часто зловживають своїм впливом, а від цього страждає чесний бізнес. Бізнесмени можуть перевіряти своїх контрагентів на приховані інтереси”, – сказала вона.

Аналітик ГО “Антикорупційний штаб” Ольга Рибак повідомила, що на сайті вже є бази даних фірм депутатів і чиновників 6 міст, зокрема, Києва, Дніпра, Івано-Франківська. Базу будуть доповнювати.

“Приховані інтереси існують і вони будуть яскравіше кристалізовуватись”, – прокоментував голова правління ГО “Центр громадського моніторингу та досліджень” Мирослав Сімка.

Він закликав користуватися сайтом “Прозорі інтереси” та виявляти корупцію.
За словами активістів, Франківськ є найбільш засекреченим містом в плані доступу до документів. Тут приховують інформацію щодо виділення земельних ділянок, тобто у оприлюднених документах не вказують імена тих, хто отримав землю.

Джерело