3 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 31 Березня, 2020
Головна Економіка Великий інвестор не зайшов в місто, бо не знайшлося вільної земельної ділянки
Реклама: Прованс

Великий інвестор не зайшов в місто, бо не знайшлося вільної земельної ділянки

Світова компанія HEAD, яка мала набір побудувати в Івано-Франківську індустріальний парк на тисячу робочих місць не зробила цього, бо в місті не знайшлося потрібної за площею компанії вільної земельної ділянки.
Результат пошуку зображень за запитом "Head International Holding GmbH"
 
В результаті, компанія HEAD збудує індустріальний парк у Вінниці.
Про це на оперативній нараді в мера доповів начальник управління інвестиційної політики Ігор Попадюк.
Він розповів, що заступник директора європейської філії компанії HEAD приїздив до Івано-Франківська на зустріч. Компанія шукає виходи на ринок України і в рамках цього відвідала й Івано-Франківськ. Попадюк зауважив, що представникові світового гіганта все сподобалося: як місто росте та розвивається, наявні у нас трудові ресурси й вони були готові розпочинати тут свій проект, проте вільної землі на 10 га, яка була потрібна фірмі, на території міста не виявилося.
Попадюк каже, що вони об’їхали всі вільні ділянки, але максимально велику, яку знайшли – на 2,6 га у Хриплинській промзоні та й та у приватній власності.
Марцінків зауважив, що вирішити цю проблему місто зможе при створенні ОТГ. Тобто приєднанні  приміських сіл.

Ми розіслали листи всім селам з цією пропозицією. На жаль, раніше про те, що місту будуть потрібні індустріальні зони ніхто не думав, – зауважив мер.

Попадюк ж зазначив, що в приміських селах уже теж немає вільних земельних ділянок, адже і так все розпайовано.
Мер висловив думку про те, що потрібно приглядатися до закинутих промзон у місті й викупляти їх, як це трапилося з локомотиворемонтним заводом.
Як повідомляють вінницькі ЗМІ, проект Head у Вінниці складає 80 млн. євро.
Довідково
Head International Holding GmbH – австрійська компанія, що виробляє спортивне обладнання для зимових видів спорту, тенісу та підводного плавання з аквалангом. Виробництво компанії розташовано в Австрії, Чехії, Болгарії, Китаї. Компанія присутня у 85 країнах світу. Бренд Head є найбільш упізнаваниму світі в сфері гірськолижних видів спорту.
Джерело

8 КОМЕНТАРІ

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

На Прикарпатті триватиме контроль за дотриманням цін

На Прикарпатті триватиме контроль за дотриманням цін

0
Сьогодні під час брифінгу т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів повідомив, що на Прикарпатті будуть слідкувати за цінами, інформує Правда.іф.