12 тисяч франківців працюють в тіні або за тимчасовими трудовими угодами, – Богдан Білик

2
157

Про це розповів сьогодні на засіданні тристоронньої соціально-економічної ради заступник міського голови Богдан Білик.

Результат пошуку зображень за запитом "зарплата в конвертах"

“12 тисяч франківців працюють в тіні або за тимчасовими трудовими угодами. У грудні минулого року 12,1% франківців отримали мінімальну зарплату. 19,2% – більш як 10 тис. грн, – сказав Богдан Білик. – Це непогані показники, але хотілося би більше… Це дуже велика армія, яку треба легалізувати цього року”.

Він також зазначив, що сьогодні на сесії міської ради утверджено у штаті міського управління праці двох інспекторів, які перевірятимуть на підприємствах наявність працівників і соціальних пакетів для них.

“Їхнє завдання не йти і штрафувати (сьогодні штраф 12 тис. грн), а моніторити і проводити роз’яснювальну роботу. Пояснювати, що коли настане пенсійний вік, пізно скаржитися на розмір пенсії”, – пояснив Білик.

За його словами, найбільш збиткові підприємства в місті – ресторани і СТО.

“Вони беруть готівкою, не показують доходи, не платять податки”, – сказав він.

Також зазначив, що зупинити відтік кадрів з Івано-Франківська можна лише підвищенням зарплати, над чим працює міська влада.

Джерело

Підписка
Сповіщення про
guest
2 Коментарі
новизні
давності найбільш залайкані
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Гість
Гість
2 роки тому

До пенсійного віку з молоді мало хто доживе. Пацанів на фронті згноять, дівки від голоду за кордон потікають. Ніхто чекати не буде поки в Україні лад наведуть

Гість
Гість
2 роки тому

Поки настане пенсійний вік все ще може 150 разів змінитись. А податки на працюювих людей працедавцям дозволяють іх легалізувати? І судячи з пенсійноі реформи збирайте люди гроші в банку( трьохлітрову) відтепер