-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

20-річна архітекторка з Івано-Франківська розробила проєкт, який виграв гран-прі освітнього курсу “Урбаністика”

-Реклама-spot_img
spot_img

Проєкт відбудови привокзальної площі у Тростянці “Хвиля” виграв гран-прі освітнього курсу “Урбаністика”.

Ідею реорганізації простору та створення Меморіалу пам’яті загиблих у російсько-українській війні містян розробили 20-річна Ірина Заулична з Івано-Франківська та 23-річна Анфіса Кайда з Бердянська.

22 квітня у Києві відбулась церемонія нагородження та представлення робіт учасниць курсу, який громадська організація STEM is FEM реалізовувала в межах програми “Мріємо та діємо”.

Протягом чотирьох місяців 50 дівчат вивчали основи містобудування та архітектури. Паралельно із цим, під кураторством українських урбаністок, учасниці курсу розробляли власні проєкти для відбудови трьох громадських місць: привокзальної площі у Тростянці, міського парку в Ічні та території навколо районного Будинку культури в Охтирці. Найкращі з робіт дівчат будуть доопрацьовані командою експертів та запропоновані місцевим громадам для реалізації.

- РЕКЛАМА-
20-річна архітекторка з Івано-Франківська розробила проєкт, який виграв гран-прі освітнього курсу “Урбаністика”

Під час церемонії нагородження відбулось дві панельні дискусії на теми інклюзивності українських просторів та залучення молоді до процесу відбудови України. Участь в обговореннях взяли представники та представниці ООН Жінки, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та програми “Мріємо та діємо”, комунікаційної компанії TRUMAN, Посольства Республіки Польща в Україні, Міністерства цифрової трансформації та Міністерства молоді та спорту.

Захід також відвідали заступник міського голови Тростянця Максим Синявін, Ічнянська міська голова Олена Бутурлим та начальниця відділу культури туризму молоді та спорту Охтирського району Тетяна Барченко. Також присутні на події могли роздивитися 3D-моделі проєктів дівчат.

“Наша привокзальна площа, реконструкцією якої займалися дівчата, була осередком скупчення ворожої техніки. Саме звідти велися обстріли по сусідніх містах, саме на цій площі був розташований російський артилерійський дивізіон. Там було повністю все знищено:  територія автовокзалу, прилеглі магазини, кафе, ресторани, інші торгівельні заклади. І коли нам запропонували приєднатися до відновлення нашого міста і розробити презентаційні матеріали по відновленню площі, які в подальшому могли б бути реалізовані, ми з радістю погодились”, — поділився заступник міського голови Тростянця Максим Синявін.

“Я дуже рада, що Україна — саме завдяки таким проєктам, як цей – намагається подолати стереотипи і показати, що те, чоловік ти чи жінка, не має ніякого стосунку до того, наскільки ти професіонал чи професіоналка у своїй справі. Будівництво, інженерія і урбаністика є одними з найперспектвиніших галузей і професій майбутнього, для України — в тому числі”, — зазначила Юлія Ткачук, заступниця директорки програми “Мріємо та діємо”.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

-Реклама-

РЕКЛАМА

zhytlo-ta-komercziya-zi-svyatkovymy-znyzhkamy/

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

On this website and using the ⬆️ images :- Is it possible your wife could order me one of each in L if they would arrive in time for Saturday /Sunday

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні