-1.3 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 29 Лютого, 2020
Головна Здоров'я Франківській студентці-сироті терміново потрібні 200 тисяч гривень на операцію

Франківській студентці-сироті терміново потрібні 200 тисяч гривень на операцію

Студентці ІФНТУНГ Анастасії Тодосійчук терміново потрібна операція на хребті у Міжнародному центрі нейрохірургії (м. Стрий Львівської області), оскільки існує реальна загроза життю дівчини.

Медики встановили дівчині діагноз: сколіотичне викривлення хребта (кут викривлення 100 градусів) VI ступеня, остеохондроз хребта.

Вартість операції складає 200 000 гривень, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Усіх небайдужих просять допомогти у зборі коштів для проведення операції. Номер картки Тодосійчук Наталії Іванівни в Ощадбанку – 5167490033206393.

 

2 КОМЕНТАРІ

2
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Це в якій клініці така ціна?

Гість
Гість
Гість

Не треба гроші збирати. Треба розстріляти лікарів хабарників і зроблять їй все безкоштовно як по закону прописано. Пригодували хабарників та здирників. За таку інформацію прокуратура вже мала би відкрити кримінальну справу. Тут є робота і для СБУ. Замість того аби ганятися за Коцабою та вираховувати нас інтернет дописувачів і клепати на нас справи за ніби то сепаратизм і державну зраду, краще би з корупціонерами в медицині розібралися. Будь ласка наочний приклад. Вже пів країни вимерло, ще половина розбіглося, всі тікають за кордон з цього хаосу. Порошенко перетворив Україну на якесь африканське гетто напівконцтабір. Жодної реіформи для людей все проти народу

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!