Актуально зараз

-Реклама-spot_img

28 іноземних експертів меблевої галузі стали учасниками 3-го Київського міжнародного меблевого саміту

-Реклама-spot_img
spot_img

Відповіді на виклики, спричинені пандемією COVID-19, та шляхи подальшого розвитку меблевої галузі в глобальному контексті шукали учасники 3-го міжнародного меблевого саміту, що за традицією відбувся в Києві в липні  2020 року у безпечному онлайн-форматі в рамках ініціативи ЄС EU4Business за підтримки ЄБРР.

Цінним був обмін думками щодо можливостей виходу з кризи та перспектив розвитку меблевої галузі України на прикладі світових тенденцій. Також учасники обговорили нові сценарії розвитку та стратегію світового меблевого ринку.  На прикладі ОАЕ Кеті МакБрайд, із Design shows at DMG events, розповіла до чого варто готуватися Україні як державі із великим туристичним потенціалом, що може бути використано меблевиками: “Ланцюги поставок були порушені, і багато компаній опинилися в складній ситуації. Підприємці прагнуть переконатись у тому, що бізнес може бути відновлений. Вже зараз ми думаємо про диверсифікацію і робимо ставку на сферу гостинності як основного сектору, що активно ростиме. Вже зараз готелі в ОАЕ перебувають під серйозним тиском з боку нових учасників ринку, які легше адаптуються до мінливих смаків клієнтів. Вивчаючи це питання, ми бачимо, що меблевий ринок гостинності сусідньої Саудівської Аравії також готовий до нових викликів у готельному оснащенні. Очікується, що країна стане свідком найбільш значного збільшення пропозицій розкішних готелів у регіоні у найближчому майбутньому”.

Експерти галузі ознайомили підприємців із необхідним сьогодні переосмисленням стратегій розвитку меблевих компаній. А також із практичними рішеннями, що пройшли перевірку на ефективність в умовах високої невизначеності, предметно розібрали:

- Advertisement -

– як пристосуватися до змін локальних ринків та поведінки споживачів у часи пандемії Covid-19;

– на які ринки експортувати і як комунікувати з покупцем у новій реальності;

– як організувати збут на якісно іншому рівні, нові тренди дистрибуції.

Кейсі Лу,  APS Media, із Сингапуру зазначив: “Ще до початку пандемії COVID-19 через високу залежність меблевої промисловості від трудових ресурсів багато фабрик почали впроваджувати високотехнологічні рішення в автоматизації процесів. Ця тенденція лише посилюється, і мірою розвитку економіки ці фабрики стають дедалі прибутковішими.  Не можна ігнорувати і того факту, що меблева галузь стає все більше схожою на сферу моди. Пандемія показала нам, що найбільшим попитом користуються збірні меблі, які можна скласти самостійно, меблі, які можна замовити онлайн і швидко отримати – така продукція користується найбільшим попитом. Цей напрям не варто ігнорувати, головна мета для фабрик і дистриб’юторів це утримати вже існуючих покупців, не втратити їх. Завдяки COVID-19 світ освоює діджитал-інструменти. А нам для торгівлі необхідні не такі дорогі, але значно ефективніші інструменти».

“Аналіз ринку показав, що через кризу компанії повинні змінити свої стратегії. На мою думку, ситуацію, що склалася, треба сприймати радше як можливість, аніж як проблему. Коли ситуація є такою складною, як наразі, єдиний спосіб вберегти бізнес і вийти з кризи – думати по-іншому, не діяти звичними інструментами, уникати старих підходів. Треба, подумати, як покращити та змінити свою стратегію згідно до нового сценарію”, – зазначив Джузеппе Орнаго, Furniture HUB.

Учасниками заходу були понад 3000 представників малого та середнього меблевого і дверного бізнесу, а також 28 експертів  з 27 країн.

«Спочатку ми планували захід лише для українських виробників меблів, проте несподівана криза, спричинена COVID-19, змусила нас переглянути цей підхід та провести подію онлайн. І як не парадоксально, на щастя, це дало нам можливість поділитися тенденціями, досвідом та знаннями у галузі з більш ніж 3000 учасниками з 27 країн. Надання фінансів і знань малому та середньому бізнесу – одна із стратегічних ініціатив ЄБРР, яку підтримують вже протягом багатьох років наші партнери, одним з яких є ЄС. Зокрема, для меблевого сектору за останні кілька років у рамках ініціативи EU4Business ми створили дорожню карту для українських виробників меблів, сприяли підписанню угод між виробниками меблів з України та зовнішніми партнерами, підтримали школу виробників меблів, сприяли сотням B2B зустрічей з міжнародними байєрами. Наразі ми переживаємо нову, зовсім іншу реальність, коли обмін знаннями стає дедалі важливішим елементом, що допомагає компаніям не тільки вижити у ці важкі часи, але й зростати, розвиватися та знаходити шляхи руху вперед, поза кризою», – зазначила Голова напрямку з розвитку і фінансування МСБ ЄБРР Надя Петкова.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

-Реклама-
Видалення волосся лазером у Івано-Франківську. Лазерна епіляція у FineLine
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні