0.4 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 25 Лютого, 2020
Головна Здоров'я 3-річний Дениско із Рогатинщини потребує допомоги

3-річний Дениско із Рогатинщини потребує допомоги

У своїх три рочки хлопчик не сидить, не повзає, не ходить і не розмовляє. У дитини мікроцефалія, затримка психічного розвитку, приступи епілепсії, передає “Галицький кореспондент”.

Про проблему повідомила жителька Івано-Франківська Світлана Дячишин.

«Людоньки, прошу по можливості допомогти цьому хлопчикові – ні одна гривня не буде зайвою. Дуже прошу всіх Вас про допомогу для маленького Дениска Вдовичина із села Козарі, Рогатинського р-ну, Івано-Франківської області», – звертається жінка.

Вона запевняє, що батьків хлопчика знає особисто. Дитині 3 рочки, він не ходить, не сидить, не повзає, не розмовляє. Дуже часто на реабілітації, велика сума коштів йде на лікування.

«Друзі, родичі, знайомі і просто небайдужі люди. Змушена просити Вас про допомогу, хоча мені це дуже нелегко робити», – пише мама хлопчика Ольга Вдовичин.

За словами жінки, у її сина мікроцефалія, спастичний тетрапарез з стійкими руховими порушеннями, затримка психомовного розвитку, симптоматична епілепсія, залізодефіцитна анемія легкого ступеня.

Денискові потрібна термінова реабілітація. Один курс лікування коштує 30 000 грн, потрібно пройти три курси. Реабілітація для сина є життєво необхідною.

Якщо хтось зможе фінансово допомогти, батьки будуть дуже вдячні.

Реквізити для допомоги в грн:

Отримувач: Вдовичин Ольга
Приватбанк: 4149497821516780
Ощадбанк: 26253510963663
Контактний номер телефону: 0979140579

 

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!