-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Не Буковелем єдиним: найкращі гірськолижні спуски Львівщини – локації, ціни, можливості

-Реклама-spot_img
spot_img

Холод – не привід відмовитись від активного відпочинку. Зігрітись можна не лише сидячи вдома, а й гасаючи на лижах засніженими схилами.

Результат пошуку зображень за запитом "сноуборд"

Журналісти  вирішили підштовхнути читачів до активного зимового відпочинку і підготував максимально повну інформацію про усі 12 гірськолижних комплексів на Львівщині. Ми дізнались, де, як і за скільки у сезоні 2018/19 можна покататись у денній доступності від Львова, пишуть Версії з посиланням на ZAXID.NET.

- РЕКЛАМА-

***

Майдан

Найближчий, усього за 30 км від Львова, гірськолижний спуск розташований у селі Майдан Жовківського району. Йдеться про відпочинковий комплекс «Чарівні озера».

Тут є одна траса довжиною 680 м та один крісельний підйомник і працює він щодня до 17:00.

Один підйом тут коштує 50 грн. Ціна за три години катання у будні 270 грн, у вихідні – 350 грн. Абонемент у будні коштує 270 грн/день, у вихідні 350/день.

Не Буковелем єдиним: найкращі гірськолижні спуски Львівщини – локації, ціни, можливості

Гірськолижна траса на базі «Чарівні озера» у селі Майдан (фото з сайту «Чарівні озера»)

Також тут є прокат спорядження. Однак, як повідомили ZAXID.NET у «Чарівних озерах», ціни на цю послугу на цей сезон ще не встановили.

Катання на «Чарівних озерах» підійде для новачків, адже тут є лижна школа. Вартість послуг інструктора – 400 грн/год для одного учня. Якщо учнів двоє чи троє, то послуги інструктора обійдуться у 300 грн/год кожного. А навчання компанії з чотирьох-п’ятьох людей коштує по 200 грн/год з кожного.

Відстань від Львова: 30 км. СайтВеб-камера.

Поляна

Неподалік від Львова, усього за півгодини на авто, розташована ще одна гірськолижна база «Казкова поляна» у селі Поляна Миколаївського району. Лижний спуск тут працює аж до 20:00, тож за один день можна покататись досхочу.

Тут працює одна траса довжиною 900 м з одним бугельним підйомником.

Не Буковелем єдиним: найкращі гірськолижні спуски Львівщини – локації, ціни, можливості

Лижний спуск на базі «Казкова поляна» у селі Поляна Миколаївського (фото з Instagram-сторінки бази «Казкова поляна»)

Оплата тут не за час катання, а за кількість підйомів. П’ять підйомів у будні коштують 60 грн, у вихідні – 140 грн. 15 підйомів коштують 150 та 310 грн відповідно. 25 підйомів коштують 180 грн та 350 грн відповідно.

Прокат лиж за ціною 100 грн на цілий день.

Також тут є сноутюбінг. Один спуск коштує 10 грн.

Відстань від Львова: 35 км. СайтВеб-камера.

Борислав

У січні 2016 року у Бориславі запрацював гірськолижний курорт «Буковиця». Тут є одна гірськолижна траса довжиною 1000 метрів, обладнана двома бугельними підйомниками. Але, як повідомили ZAXID.NET на рецепції бази, у середині січня тут запрацює ще одна траса з крісельним підйомником.

Абонемент на цілий день катання тут коштує 480 грн. Півдня (з 09:00 до 12:00 або з 14:00 до 17:00) катання коштує 280 грн.

Прокат лижного або сноубордного комплекту на «Буковиці» коштує 200 грн/день, шолом – 60 грн/день. За спорядження для дітей доведеться заплатити 150 грн/день, а за шолом 40 грн/день. Проте у «Буковиці» попередили, що ціни на прокат впродовж цього сезону ймовірно переглянуть.

Не Буковелем єдиним: найкращі гірськолижні спуски Львівщини – локації, ціни, можливості

Гірськолижний спуск на курорті «Буковиця» у Бориславі (фото з сайту бази «Буковиця»)

Також тут працює лижна школа. Навчання інструктора для однієї людини коштує 400 грн за 1 годину, 750 грн – за 2 години і +300 грн за кожну наступну годину.

Навчання для груп є лише від двох годин. Для компанії з 2-3 людей за дві години з інструктором доведеться заплатити по 600 грн з кожного і по 250 грн за кожну наступну годину. Якщо група від 4 до 8 людей, то за 2 години навчання треба буде заплатити по 450 грн з кожного і по 200 за кожну наступну годину.

Окрім того, тут працює ski-сервіс, який надає послуги з догляду за вашим спорядженням, як наприклад, полірування поверхні або ж заливка подряпин.

Відстань від Львова: 98 км. СайтВеб-камера.

Орів

На горі Цюхів у селі Орів Сколівського району є курорт «Карпатські полонини» з одним лижним спуском довжиною 300 м, обладнаним одним бугельним підйомником. Лижний спуск тут працює лише до 17:00, оскільки він не обладнаний освітленням.

Особливістю цього курорту є те, що тут є каток, на якому можна пограти в хокей або просто покататись на ковзанах. Ковзанка коштує 75 грн за цілий день з власними ковзанами та 95 грн з уже включеною орендою ковзанів.

Денний абонемент на катання для дорослих коштує 150 грн і якщо з власним спорядженням – 180 грн. Для дітей від 5 до 12 років – 100-115 грн/день. А для дітей до 5 років – безкоштовно.

Не Буковелем єдиним: найкращі гірськолижні спуски Львівщини – локації, ціни, можливості

Гірськолижний спуск із гори Цюхів у селі Орів (фото з сайту бази «Карпатські полонини»)

Лижі або сноуборди по 150 грн/день. Лижі для дітей до 12 років коштують 100 грн/день, а санчата – 65 грн/день.

Одна година послуг інструктора коштує 205 грн, три години – 570 грн, п’ять годин – 900 грн.

Відстань від Львова: 107 км. Сайт. Веб-камери немає.

Гора Житня у Сколе

Ще один невеликий спуск є в самому Сколе. Він розташований на горі Житній висотою 800 м.

Тут облаштована траса довжиною 300 м з бугельним підйомником. Ця траса підійде для новачків.

Відстань від Львова: 110 км. Сайту нема. Веб-камери нема.

Розлуч

Між селами Ясениця-Замкова Старосамбірського району та Розлуч Турківського району працює відпочинковий комплекс «Бойківський двір». Тут є траса для початківців довжиною 700 метрів, обладнана одним бугельним підйомником. Лижна траса тут не освітлюється і працює з 10:00 до 17:00.

Тут не продають абонентів на лижні спуски і оплачувати треба кожного разу, користуючись підйомником. Один підйом коштує 20 грн.

Не Буковелем єдиним: найкращі гірськолижні спуски Львівщини – локації, ціни, можливості

Гірськолижний спуск комплексу «Бойківський двір» (фото з Instagram @stepan3591)

Прокат лиж і черевиків коштує 200 грн/день. Прокат санчат коштує 100 грн/день і 150 грн/день за великі санчата. Аналогічні ціни і на прокат сноутюбів.

Також тут є прокат снігохода з інструктором за ціною 300 грн за один підйом.

Відстань від Львова: 124 км. Сайт. Веб-камери немає.

Звенів

На території заповідника «Сколівські Бескиди» працює гірськолижний курорт «Звенів».

Тут є два гірськолижні спуски: один довжиною 960 м, інший – 400 м – для новачків. Обидві спуски обладнані бугельними підйомниками і працюють спуски до 17:00.

Не Буковелем єдиним: найкращі гірськолижні спуски Львівщини – локації, ціни, можливості

Курорт «Звенів» поблизу «Сколівських Бескидів» (фото із сайту бази «Звенів»)

Один підйом на 960 м коштує 40 грн для дорослих та 35 грн для дітей. Денний абонемент на цей підйомник коштує 400 грн/день з дорослих і 250 грн/день для дітей.

На менший підйомник абонементів не продають. Разовий підйом тут коштує 25 грн для дорослих і 20 грн для дітей.

Відстань від Львова: 130 км. СайтВеб-камера.

Славське

Один із найпопулярніших гірськолижних курортів Львівщини розташований в оточеному горами Славському. Найбагатший львів’янин, власник ПАТ «Галнафтогазу» Віталій Антонов планує настільки розбудувати цей курорт, що за масштабами він буде більшим за «Буковель». Розширення планують розпочати у 2019 році.

Тут на горах Тростян, Погар, Менчіл, Кремінь та Ільз обладнано 22 км лижних спусків від навчального і до слаломного рівнів складності. Оскільки лижні спуски тут не обладнані освітленням 17:00.

У Славському працює декілька пунктів прокату спорядження. Вартість комплекту коливається від 100 до 200 грн/день. Також тут працює сервіс з ремонту спорядження.

Гора Тростян. На горі Тростян (1232 м) розташована гірськолижна база «Динамо». Вона обладнана 11-ма трасами довжиною 1500-2000 м з трьома бугельними підйомниками довжиною від 570 до 1300 м та одним крісельним підйомником довжиною 2750 м.

Абонемент тут коштує 450 грн/день та 530 грн/день у вихідні.

Не Буковелем єдиним: найкращі гірськолижні спуски Львівщини – локації, ціни, можливості

Гора Тростян у Славському (фото з сайту Karpaty.info)

Гора Погар. На гору Погар має один лижний спуск з одним крісельним підйомником. Абонементи тут продають за ціною 300 грн/день для дорослих та 150 грн/день для дітей. Можна придбати абонемент і на півдня за цінами 200 і 100 грн відповідно.

Найпологіші спуски у Славському розташовані на базі «Політех», що на горах Кремінь і Менчул. Тут є дві лижні траси, обладнані двома бугельними підйомниками. Один підйом тут коштує 20 грн. Вартість абонементу – 150 грн/день.

Ще один лижний спуск з одним бугельним підйомником працює на горі Ільз поблизу Славського. Один підйом тут коштує 25 грн. Абонементів наразі не продають.

Відстань від Львова: 138 км. СайтВеб-камера.

Тисовець

У селі Тисовець Сколівського району є однойменна гірськолижна база. Тут є один лижний спуск довжиною 800 м з одним бугельним підйомником.

Вартість катання тут коштує 400 грн/день і 250 грн за півдня. Ціни одинакові у всі дні тижня і для дорослих, і для дітей.

Не Буковелем єдиним: найкращі гірськолижні спуски Львівщини – локації, ціни, можливості

Гірськолижний спуск у Тисовці (фото Google Street View)

Прокату спорядження та лижної школи у Тисовці немає.

Відстань від Львова: 138 км. Сайт. Камери немає.

«Плай»

За дві години від Львова біля села Плав’є Сколівського району є ще один популярний гірськолижний комплекс «Плай». Тут є п’ять трас різних рівнів складності, на які ведуть два крісельні підйомники та один бугельний. Лижні спуски тут не освітлюються і тому підйомники працюють лише до 17:00.

Один підйом на бугелі у будні коштує 70 грн, у вихідні – 80 грн. Один підйом на крісельному витязі у будні коштує 90 грн, у вихідні – 100 грн. Дитячий витяг безкоштовний.

Можна придбати абонементи на півдня (з 09:00 до 13:00 і з 13:00 до 17:00) за ціною 370 грн у будні і 420 у вихідні.

Не Буковелем єдиним: найкращі гірськолижні спуски Львівщини – локації, ціни, можливості

Гірськолижний комплекс «Плай» (фото з сайту комплексу «Плай»)

Абонементи продають і на цілі дні. У будні ціна абонементу 740 грн/день, у вихідні 840 грн/день. Дводенний абонемент у будні коштує 1270 грн, у вихідні 1620 грн, триденний – 1880 грн і 2420 грн відповідно, чотириденний – 2360 грн і 3220 грн. І за п’ять днів катання з понеділка до п’ятниці доведеться заплатити 2920 грн. А якщо ваш відпочинок припадає на вихідні, то ціна п’ятиденного абонемента становитиме 4000 грн.

Також тут є лижна школа. Індивідуальні заняття з інструктором для дорослих коштують 600-700 грн за годину, і 1000-1000 грн за дві години. Для дітей ціни 500-600 грн за одну годину і 850-950 грн за дві години. У високий сезон ціна вища.

Заняття у групі з двох до чотирьох людей коштує 400-500 грн за годину і 600-700 грн за дві години. Заняття у групі до 12 людей бувають лише двогодинні і коштують по 450-500 грн з людини. Ціни на групові заняття одинакові і для дітей, і для дорослих.

Лижний сервіс коштує від 120 до 500 грн залежно від послуги.

Відстань від Львова: 139 км. СайтВеб-камера.

«Захар Беркут»

Ще один відомий гірськолижний курорт є у селі Волосянка Сколівського району – «Захар Беркут». Розташований він на горі Зворець. Тут працює дев’ять гірськолижних трас з трьома бугельними та одним крісельним витягами. Усі вони не освітлюються, тому підйомники працюють лише до 16:30. Після 16:00 крісельний витяг працює лише на спуск.

Не Буковелем єдиним: найкращі гірськолижні спуски Львівщини – локації, ціни, можливості

Гірськолижний спуск «Захар Беркут» (фото з сайту бази «Захар Беркут»)

Абонемент для дорослих коштує 400 грн/день у будні та 500 грн/день у вихідні. Для дітей вартість 200 та 250 грн/день. Також продають тригодинні абонементи за цінами 300 у будні та 350 грн у вихідні для дорослих та 150 і 180 грн для дітей. Катання для дітей до п’яти років безкоштовне.

Можливі і разові підйоми, але тільки зі своїм спорядженням. Для дорослих ціна одного підйому – 90 та 120 грн, і для дітей – 60 та 80 грн.

Прокат повного комплекту спорядження коштує 200 грн/день. Лише черевики з лижами, або сноубордом – 150 грн/день.

Відстань від Львова: 145 км. СайтВеб-камера.

Сянки

У селі Сянки в Турківському районі розташований Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України. Тут тренуються паралімпійці, однак усі охочі також можуть приїхати сюди, щоб покататись на лижах.

На базі «Сянки» є два гірськолижних спуски довжиною 850 та 1400 метрів, обладнані одним крісельним підйомником.

Не Буковелем єдиним: найкращі гірськолижні спуски Львівщини – локації, ціни, можливості

Гірськолижний спуск Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ на базі «Сянки» (фото Петра Перуцького)

Тут можна придбати абонемент на цілий день, півдня (4 години) та одноразовий підйом. Як повідомили ZAXID.NET на базі, наразі ціни уточнюються і найближчим часом будуть виставлені на сайті центру.

Відстань від Львова: 154 км. Сайт. Камери немає.

https://zaxid.net/statti_tag50974/

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Орися Корчун
Орися Корчун
Інформаційний оглядач інтернет-сайту Правда іф. Журналіст-фрілансер. Випускник Національного університету імені Тараса Шевченка 2009 року.

4 КОМЕНТАРІ

  1. У Крим українці не їхали і не поїдуть, бо за такі ціни простіше до Болгарії, а не на російську військову базу під назвою Крим. Гарний допис: Ну насочинял, и не лень тебе было? Ну так чё приедешь в горы уральские на отдых или все таки в гейропу, в Альпы, как ездят все рассиянские чинуши от мала до велика. Да и в украинский Крым они не очень то спешат, уж лучше Ибица или Ницца. Что ж ваши чинуши да олигархи такие нерусские, непатриотичные? Домишко — в Вене, сынок — в Лондоне на учебе, жена и любовница — там же, или если на лечение — то тоже в гейропу, как, например, Кобзон. А их послушать — так такие патриоты земли русской, аж дух захватывает. Поэтому мой вам совет: пока со своими горе—правителями порядок не наведете, пока с колен не встанете, 90%~ое импортозамещение не наладите, нечего меня, русского, здесь в Украине спасать, обойдусь как нибудь без вашего бутафорского русского міра.

  2. після останніх публікацій про заборону російськомовних виданнь і дискримінації людей які розмовляють російською – марна надія очікувати туристів з інших областей , не говорячи вже про іноземців , які бояться тепер їхати в україну через оголошення військового стану

    • Ой бідненький, налякався, дискримінація йому всюди ввижається. Не плакав, дадуть тобі цюцьо добрі дяді на росії, поїдь попроси про це, раз тобі тут так погано і страшно (чи може вже дали, раз виписуєш таку дурню?). Ти хоч сам віриш у те, що тут накарлякав?

Comments are closed.

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні