8.2 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 3 Червня, 2020
Головна Здоров'я У лікарнях Прикарпаття роблять більше операцій, ніж в середньому по Україні

У лікарнях Прикарпаття роблять більше операцій, ніж в середньому по Україні

3 липня відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації під головуванням директора департаменту Миколи Стовбана. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Пов’язане зображення

Головний спеціаліст ДОЗ ОДА з хірургії Петро Соломчак проінформував про роботу закладів охорони здоров’я в галузі хірургії. За словами спеціаліста, в області проводиться чимало складних операцій. Він назвав райони, в яких оперативних втручань було найбільше і найменше.

«В нашій області кількість операцій в хірургічних стаціонарах значно більша, ніж по Україні. В основному проводяться операції на органах травлення, дихання, оперативні втручання на шкірі та підшкірній клітковині, а також судинні. Серед закладів, в яких хірургічна служба на високому рівні – Івано-Франківська ОКЛ, Івано-Франківська МКЛ, Калуська ЦРЛ, Коломийська ЦРЛ, Косівська ЦРЛ та Городенківська ЦРЛ. На жаль, низькі показники є в лікарнях міст Яремче, Тисмениця, Надвірна, Долина та Галич», – зазначив Петро Соломчак.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Івано-Франківськ - перший в Україні за кількістю низькопідлогового транспорту

Івано-Франківськ – перший в Україні за кількістю низькопідлогового транспорту

0
Йдеться про автобуси та тролейбуси комунального підприємства "Електроавтотранс". Рейтинг доступності міст України «Тостер» оприлюднив рейтинг низькопідлогового транспорту, де Івано-Франківськ посів...
close-link