-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Скільки коштує зібрати дитину до школи

-Реклама-spot_img
spot_img

1 вересня на носі, тож на ринках і в магазинах вже трохи ажіотаж. Легше, коли маєш залишки з попереднього року й тільки докупляєш необхідне.

А що казати тим батькам, які цьогоріч вперше відправлять дитину до школи, пише “Репортер”.

Наплічник і канцтовари

Мама першокласниці Світлана Онуцька розповідає, що у школі вже дали детальний список усього необхідного, але ж для своєї дитини хочеться найкращого. Тож вона вже встигла побувати у багатьох крамницях і знає, де, на її думку, найкраща якість і ціна. А почнемо з канцтоварів.

- РЕКЛАМА-

Зошити. Одна штука – 6 грн, у школі радили вибирати ті, що мають картонну обкладинку та якісні сторінки. Тонкі, як «промокашка», точно не підійдуть. Кілька у клітинку й косу лінійку. Світлана не купує одразу багато, каже, доньці цікавіше, коли на обкладинках нові малюнки. Це такий мамин хитрий хід до зацікавлення, бо візуальна складова теж важлива.

Щоденник. Донька вибрала великий, в обкладинці із штучної шкіри, за 120 грн. Мати не проти, каже, що менше буде нищитись і довше прослужить. Хоч щоденник у першому класі не завжди використовується як ми звикли, бо оцінок іноді немає, але це дає можливість вчителю тримати зв’язок з батьками. Та й діти будуть більш організованими, вважає Світлана Онуцька.

Ручки. Радять купувати гелеві, фіолетового кольору, штука – 10 грн.

Обкладинки. Буде багато зошитів і книжок різного розміру, тож беруть одразу цілу пачку за 60 грн.

Пенал. Світлана обирає твердий, на замку з фіксованими відділеннями, щоб усе акуратно складалось і було одразу видно, де що є.

«Для менших дітей такий брати краще, бо вони швидко знаходять те, що їм треба, і не нищать саме приладдя», – пояснює Світлана.

Деяку канцелярію вона замовляє онлайн, каже, сусідка порадила хороший сайт із доступними цінами, а товари там справді якісні…

Олівці, кольорові ручки, альбоми, фарби, пластилін… ми ще довго обирали, бо в кожної дитини свої побажання але вийшли на приблизну суму: 1500 грн за все канцелярське начиння.

Не забули й про наплічник. Таку річ треба купувати лише вживу, в інтернеті не вийде, бо ж треба помацати і приміряти на дитину. Вирішили запитати поради продавчині, яка ще й поділилась власним досвідом, бо сама має двох дітей.

«Зараз найкращий варіант – з твердою основою, – розповідає Ольга. – Він міцний, в перше відділення можна класти все, що завгодно, і знаєш, що дитина вже не пошкодить. А є ще два відділення, куди зручно класти зошити й книжки. Поміститься і ланч-бокс або просто дрібний перекус, а збоку можна покласти малу пляшку з водою».

Тож, коли все склали у новенький портфель, то сміливо поклали «галочку» й перейшли до одягу.

Скільки коштує зібрати дитину до школи
Зручність і комфорт

Мама Світлана каже, що обирає одяг для доньки саме за цими критеріями, бо вигляд – це важливо, але не настільки.

«Якщо форма просто гарна, то вона нам не підійде. Дитині має бути реально зручно, а в холодну пору й тепло. Я от згадую, як було у нас, то це не йшлося про комфорт, просто так треба було», – згадує жінка.

Асортимент нині великий: для дів­чинки можна купити просто спідницю і блузку, а можна й сарафан. Але перший варіант все ж практичніший.

«Більшість купує саме таке, – розповідає продавчиня Анна. – Це і недорого, і гарно, дівчаткам подобається, бо є багато варіантів. Можна міняти блузки на гольфи чи різні кофти. Спіднички на резинці, не будуть тиснути, і коли дитина підросте, не будуть малими».

Зараз усі обирають синій колір, різниця лише у тканинах і фасонах. Є навіть новомодні із шкірзаму або ж класичні та звичні для нас вельветові чи габардинові.

Вартує таке – 350 грн за кожен елемент одягу. Купуємо, але це на перший період, бо стане холодніше й треба буде утеплятись. На цей випадок підбираємо гарну в’язану кофту за 550 грн.

Спортивний костюм може бути з різних тканин і різних кольорів. Світлана обирає рожевий у велюрі. Каже, що ця тканина гарно носиться, й доньці буде комфортно. Вартість такого – 600 грн.

Кросівки теж обов’язковий елемент у списку, доця обирає модні з рожевими вставками, бо будуть гарно поєднуватись з костюмом. Шкіряне взуття дешевим не буває, але вписалися у 800 грн.

А ще не забули й про перевзуття, вибрали чорні балетки, щоб пасувало до всього. Вони обійшлись у 750 грн.

Потім ще згадали про різні дрібниці та придбали набір мішечків із тканини різних розмірів, щоб було зручно це все носити з собою – 200 грн.

Ото, напевно, і все. Мати й доня щасливі, але втомлені, можна підбивати бюд­жет походу по магазинах.

Просимо Світлану підрахувати всі покупки, навіть ті, які робили не сьогодні, а придбали завчасно. Тож приблизна ціна питання – 2700 грн. І це лише початок шкільного життя.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Влада Гнатів
Влада Гнатів
Інформаційний оглядач інтернет-сайту Правда іф.юа. Випускник філологічного факультету Прикарпатського національного університету
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні