Найбільша у світі мережа ресторанів грузинської кухні Хінкальня планує відкрити ресторан в Івано-Франківську та області.
Ресторани мережі працюють по франчайзингу, тому шукають інвестора, який готовий вкласти гроші у прибутковий бізнес.
Про мережу
Хінкальня налічує 75 ресторанів у п’яти країнах, серед яких Україна, Польща, Литва, Латвія, Білорусь. Усе почалось у 2014-му році, коли засновник мережі Вадим Костенко, вирішив відкрити невеликий грузинський ресторан з доступними цінами на хінкалі у центрі Львова.
Леван Мепарішвілі, бренд-шеф мережі Хінкальня та Вадим Костенко, її засновник
Концепція так сподобалася людям, що вже через 2 роки мережа почала розвиватися за межами України, зокрема в Польщі та зросла до 23 ресторанів. Згодом брендом зацікавились білоруси та прибалтійці.
Концепція
Слоган мережі – дорогі у нас лише гості. Ресторани пропонують “чесну їжу” за чесні гроші, тобто – смачні страви за демократичними цінами.
Основна позиція в меню – хінкалі, за сім років роботи продали майже 45 млн штук, і це лише в Україні!
Франшиза
73 ресторани мережі працюють по франшизі. Це прибуткова бізнес-модель, яка роками показує позитивний результат як у великих, так і в малих містах. Франшиза вигідна тим, що потребує відносно не великих вкладень, а ставка роялті становить усього 2 %.
Лояльність
Ресторани мережі мають великий потік відвідувачів, які обирають смачну та доступну їжу – в цьому й секрет популярності. Інвестори ж обирають Хінкальню, бо це успішний бізнес, і часто після одного ресторану відкривають ще один (яскравий приклад – Одеса, де ресторатор Михайло Серебрін відкрив аж вісім Хінкалень).
Формати франшизи
Під різний бюджет та потреби, Хінкальня пропонує два формати франшизи: ресторан та експрес. Експрес – швидше нагадує фастфуд-пекарню: хінкалі можна скуштувати в закладі (для цього передбачено кілька столиків), а можна купити з собою та приготувати вдома. Також Експрес пропонує великий вибір грузинської випічки.
Умови співпраці
У мережі передбачили різні пакети співпраці: як для тих, хто вже має заклади громадського харчування та хоче далі розвиватись як ресторатор; так і для тих, хто хоче мати ресторан, але не має часу/досвіду/бажання займатись відкриттям. В останньому випадку усі турботи на себе візьме центральний офіс франшизи – від пошуку приміщення до прийому перших гостей.
Дізнатися більше про ціну франшизи та суму інвестицій по обох форматах, можна на сайті Хінкальні.