Футбольний клуб “Прикарпаття” вдома переміг “Альянс” із Сумщини ФОТО

Футбольний клуб з Івано-Франківська “Прикарпаття” з рахунком 3:1 переміг команду “Альянс” з Липової Долини (Сумська область). Матч зіграли 23 жовтня в Івано-Франківську на стадіоні “Рух”, пише Правда ІФ

Справжнім героєм матчу став нападник господарів Роман Барчук, на рахунку котрого два забиті м’ячі та результативна передача.

Футбольний клуб "Прикарпаття" вдома переміг "Альянс" із Сумщини ФОТО

На 17-й хвилині 90-й номер «Прикарпаття» асистував Івану Сондею, котрий і відкрив рахунок – 1:0. Згодом Барчук сам заробив і чітко реалізував 11-метровий – 2:0.На 60-й хвилині після активного пресингу на чужій половині нападник франківців оформив «дубль», розстрілявши вже порожні ворота – 3:0.

Втім останнє слово у цій грі було за гостями, і на 65-й хвилині після флангової передачі Костянтин Ярошенко відквитав один м’яч – 3:1.Домашню серію з трьох поспіль матчів підопічні Олега Рипана розпочали доволі вдало і після успіху з «Альянсом» піднялися на п’яте місце у турнірній таблиці.

Наступний матч “Прикарпаття” зіграє 30 жовтня в Івано-Франківську проти “Ужгорода”.