РФ перейшла до використання ракет 2022 року випуску під час авіаатак на Україну.
Це з одного боку, свідчить про закінчення запасів високоточної зброї у ворога, але припинення атак через повну витрату ракет очікувати не варто: Кремль вкладає в вироблення нового високоточного озброєння різних типів.
Про те, чого чекати від оновленої тактики Москви пише воєнкор та оглядач ZN.UA Юрій Бутусов, передає Правда.іф.
“На жаль, ворог тривалий час готувався до війни, і саме тому забезпечив замкнутий цикл виробництва снарядів, ракет і мін, що дозволяє утримувати перевагу у засобах ураження всіх типів. Очевидно, зараз РФ докладає усіх зусиль, щоб збільшити виробництво ракет, снарядів і мін за рахунок комплектуючих, які виробляються в країнах, де нема санкцій проти Росії», – зазначає він.
Співпраця РФ з іншими країнами
Оглядач вважає, що Росії таки вдасться, знайти необхідні рішення попри санкційний тиск Заходу. “Адже сучасні технології розповсюджені і в недемократичних країнах”. Тому більш масштабне виробництво боєприпасів, а від того й збільшення кількості обстрілів – цілком ймовірний сценарій.
“Ракети і снаряди не закінчаться, тож деяким керівникам варто припинити самих себе обманювати… Не можна чекати, що наші потреби в боєприпасах повністю закриють країни НАТО, нам треба багато бойових комплексів. Треба оборонне планування, визначення стратегії і тактики, які б будувалися на досягненні якісної переваги над противником” – підсумовує Бутусов і констатує, що за допомогою Альянсу та доступу до західних технологій, у Києва є всі можливості для досягнення паритету з РФ у деяких ключових видах озброєнь.
“Іншого шляху у нас немає”.