25 січня, Перегінська громада попрощалась з померлим Героєм Любомиром Максимцем.
Попрощатись прийшли чимало родичів, друзів, побратимів і односельчан смт. Перегінське. Приїхали попрощатись і жителі Рожнятівської громади, зокрема с. Нижній Струтин, де останнім часом проживав покійний Любомир. Про це повідомив Іван Депутович, передає Правда.іф.
![Перегінська громада провела в останню путь бійця Любомира Максимця 1 Перегінська громада провела в останню путь бійця Любомира Максимця](https://pravda.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/327242076_1175348210013517_6112451714919574695_n-461x1024.jpg)
Його життя сповнене важких випробувань та нелегкої долі. Ще в дитинстві залишився без батьків, єдиною підтримкою і опорою для нього була бабуся, яка найбільше переживала за нього, підтримувала і давала справжню турботу.
![Перегінська громада провела в останню путь бійця Любомира Максимця 2 Перегінська громада провела в останню путь бійця Любомира Максимця](https://pravda.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/327259331_1223771601589798_5117861426078072111_n-646x1024.jpg)
З 2014 року, після Майдану, не задумуючись ні на мить, пішов захищати Україну добровольцем батальйону «Айдар». У 2022 році, знову не задумуючись, став на захист України у війні з російським агресором у складі 72 ОМБР.
Але важка і невиліковна хвороба, на жаль, забрала життя Героя Любомира Максимця.
“Низько схиляємо голови і вклоняємось перед мужнім нашим Захисником! Вічна і світла пам’ять Герою! Слава Україні!”, – йдеться в дописі.