Студентка 3 курсу Факультету філології Марія Соломчак з науковою роботою здобула першість на Міжнародному конкурсі.
Про це інформує Правда.іф з посиланням на сайт факультету.
Дівчина відмінно захистила студентську наукову роботу на тему, присвячену драматургії Неди Нежданої крізь призму травми, та здобула перше місце за результатами підсумкової науково-практичної онлайн-конференції фінального етапу Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за окремими спеціальностями.
Захист відбувся на базі Кременчуцького національного університету під патронатом Національної комісії України у справах Юнеско, інформує пресслужба ПНУ.
Марія Соломчак ділиться своїми враженнями від конкурсу:
“Я хотіла б висловити щиру вдячність Кременчуцькому національному університету імені М. Остроградського за проведений конкурс студентських наукових робіт. Я надзвичайно рада, що отримала перше місце і мала можливість репрезентувати свої думки на такому заході.
Особливу подяку висловлюю також моїм науковим керівникам: доктору філологічних наук, професору Наталії Мафтин та професору університету прикладних наук Магдебург-Стендаль (Німеччина) Вольфу Бльомерсу (Wolf Bloemers). Їхні знання, досвід і допомога виявилися надзвичайно важливими для мого успіху. Я вдячна їм за їхній професіоналізм та віру в мої сили. Без їхньої допомоги це досягнення було б неможливим”.
“У своїй роботі я проаналізувала жанрову своєрідність п’єс Неди Нежданої, їх ідейно-художні особливості, специфіку поєднання дії з наративом під кутом дослідження травматичного досвіду.
Важливо говорити світові правду про події в Україні, про геноцид, який росія вчинила проти українців. Це важливо не лише для українців – для всього демократичного світу, тому що без розуміння глибинних причин сучасної війни, без усвідомлення та засудження злочинів, вчинених росією в Україні, неможливо встановити нову європейську ідентичність, орієнтовану на високогуманістичні цінності.
Ще раз висловлюю щиру вдячність Кременчуцькому національному університету імені М. Остроградського за можливість взяти участь у цьому заході і за сприяння у розвитку наукових здібностей студентів. Ваша підтримка дозволяє нам розкривати свій потенціал та домагатися високих результатів. Я пишаюся, що змогла бути частиною такого заходу”.