Дуже мало в Україні залишилося компаній, які ще не використовують у своїй діяльності комп’ютеризацію. Нині можна обійтися навіть без офісу, але без смартфона з певним переліком застосунків та офісних програм навряд чи. Багато компаній саме так і працюють. Вони надають можливість працівникам здійснювати діяльність дистанційно. Не останньою чергою цьому сприяє автоматизація системи управління. Це комплекс заходів, які спрямовані на покращення технологічних, облікових, комунікаційних процесів. Ними користуються не лише великі підприємства, але й малі компанії, і для кожного підприємства вони різні.
Знайдіть свою професійну підтримку
Щоб оптимізувати управлінські та інші процеси на підприємстві, треба долучати професіоналів, адже самостійно цей комплекс робіт виконати важко: для цього потрібні знання. Інжинірингові послуги ви можете замовити в S-Engineering. Це українська компанія, але працює вона в різних куточках світу, у таких країнах, як-от:
- Казахстан;
- Чехія;
- Німеччина;
- Польща;
- Румунія;
- Алжир;
- Іспанія тощо.
Займається розробкою проєктів систем автоматизації, енергозабезпечення, телекомунікації. Виготовляє й тестує електротехнічне обладнання. Для цього під патронатом інжинірингової компанії працює велике підприємство в Одесі. Воно має новітнє обладнання, електротехнічну лабораторію й відділ технічного контролю. Все це дозоляє відстежувати якість продукції на всіх етапах виробництва.
Як відбувається процес
Автоматизація підприємства є складним етапом. Перш ніж будуть втілені інновації, потрібно провести комплексну роботу. Важливим є передпроєктний період, упродовж якого здійснюються:
- підготовка технічної, кошторисної документації;
- геологічні та геодезичні дослідження місцевості, де розташоване підприємство;
- технічне-економічне обґрунтування та інше.
Чим більше інформації отримають працівники проєктного департаменту інжинірингової компанії, тим ефективнішою буде система. Якщо потрібно, проводиться аудит підприємства. Також готується ескізний проєкт, який, перш ніж бути затвердженим, узгоджується й коригується.
Після цього ведеться розробка програмного забезпечення. У відповідному департаменті використовуються як провідні світові франшизи, так і власні напрацювання. Паралельно виготовляється обладнання. На завершальному етапі представники інжинірингової компанії здійснюють:
- монтаж – його виконують фахівці, що мають відповідні знання, дозволи;
- пусконалагоджувальні роботи, під час яких ліквідовуються похибки в налаштуваннях, обладнання тестується у випробувальному режимі з подальшим виведенням його на проєкті потужності;
- навчання персоналу, щоб відповідальні працівники могли вчасно реагувати на позаштатні ситуації, не чекаючи ремонтної бригади.
S-Engineering займається сервісним обслуговуванням системи впродовж періоду її експлуатації. Виконуються ревізії обладнання з метою перевірки його стану. Такі своєчасні заходи є запобіжником, який перешкоджає дрібним відхиленням розвинутися в суттєвішу проблему.