До 100 000 гривень на реалізацію проєктів отримають підприємці, які працюють у Франківській громаді. А все тому, що вони є переможцями конкурсу підтримки інноваційного розвитку підприємництва.
Про це повідомив Руслан Марцінків, передає Правда.іф
“Сьогодні нагородив переможців. Дякую всім, хто взяв участь. Маємо багато заходів, які проходять в Івано-Франківську. Ми раді, що бізнеси різні: як місцеві, так і релоковані брали участь в конкурсі. Бажаємо, щоб кожен проект був вдало реалізований”, – розповідає мер.
Список переможців:
- Чернікова Любов – Виробництво одягу з використанням вишивки (CRM: трансформація бізнесу)
- Ставнича Наталія – GUSHKA: виробництво вовняних виробів (Вихід на міжнародний ринок Великої Британії)
- Хомин Любов – РЕДДЖАМПЕРС (обєднання IT компаній) Аналітичні інструменти для удосконалення бізнес-процесів агенції РАДДЖАМПЕРС
- Кондрин Марта – Shuflia: вироби зі шкіри (Збільшення експортного потенціалу та онлайн продаж для бренду Shuflia)
- Йосипів Степан – Kiwiway concert agency (Організація активного відпочинку з Kiwiway concert agency)
- Кузьменко Тетяна – TK.brand: ательє з пошиття одягу (Промоція локального виробника патріотичного одягу TK.brand)
- Поддубна Тетяна – PAVUK: виробництво виробів з соломи (PAVUK: Розширення виробництва солом’яних прикрас)Степнов Михайло – Zhuzhyk (релокований бізнес): пошиття вігвамів та одягу для дітей (Створення нового веб-сайту торгівельної марки Zhuzhyk (пошиття вігвамів та одягу для дітей)
- Шуплат Ігор – LEMKER: театральна та мистецька діяльність (Покращення маркетингової політики компанії LEMKER)
- Нерода Сергій – Кіберспортивний клуб: Arena 27 (Arena 27: Open Cup).
До слова. Конкурс проводився Департаментом інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради в рамках проєктної ініціативи «Створення інфраструктури для бізнесу, що постраждав від війни» та виконується в межах проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)», що реалізується ПРООН за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.