14 липня в Івано-Франківську завершився чемпіонат України з шахів серед хлопців та дівчат віком до 20 років. Турнір тривав упродовж дев’яти днів. Участь у ньому взяли понад 120 юніорів та юніорок з 16 областей України. Спортсмени змагалися у класичній, швидкій та блискавичній грі в шахи.
Про це у коментарі Суспільному розповіла головна суддя змагань Наталія Палагіцька.
Класична гра
Чемпіоном України серед юніорів з класичних шахів став Андрій Трушко з Києва. “Срібло” виборов львів’янин Роман Чугай, а третє місце посів Василь Лях із Кривого Рогу.
![В Івано-Франківську визначили чемпіонів України з шахів серед юніорів і юніорок В Івано-Франківську визначили чемпіонів України з шахів серед юніорів і юніорок](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x0.1/db8bef7a1cd9bca7.jpg)
Серед дівчат кращою стала франківка Людмила Іваницька. Друге місце — у Євгенії Торопцевої з Києва. “Бронзу” здобула представниця Вінницької області Катерина Скакун.
Швидка гра
У швидкій грі в шахи чемпіоном України серед юніорів став Владислав Базюк із Хмельницької області. “Срібло” — у Богдана Лозинського з Івано-Франківщини. Львів’янин Матвій Соболь посів третє місце.
![В Івано-Франківську визначили чемпіонів України з шахів серед юніорів і юніорок В Івано-Франківську визначили чемпіонів України з шахів серед юніорів і юніорок](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x0.1/9218fdc616edb489.jpg)
Серед дівчат у швидкій грі кращою стала франківка Людмила Іваницька. “Срібло” — в Юліани Мінаєвої з Кривого Рогу. Третє місце посіла Вероніка Юр’єва з Черкащини.
Блискавична гра
“Золото” у блискавичній грі в шахи здобув Андрій Трушко з Київщини. Друге місце посів Богдан Лозинський з Прикарпаття. “Бронза” — у Матвія Соболя зі Львова.
Перше місце серед дівчат — у Людмили Іваницької з Івано-Франківська. “Срібло” здобула киянка Євгенія Торопцева, а “бронзу” — Евеліна Трофімова з Нікополя Дніпропетровської області.