У рамках підготовки до нового сезону Івано-Франківське “Прикарпаття” провело свій п’ятий контрольний матч.
Суперником франківської команди стали їхні дублери з “Прикарпаття-Тепловика”, який готується до старту обласних змагань. Матч відбувся на стадіоні “Рух”.
![Прикарпаття зіграло товариський матч з дублем 1 Прикарпаття зіграло товариський матч з дублем](https://www.ratusha.if.ua/wp-content/uploads/2024/07/prika24zbir-1.jpg)
Перший тайм видався “сухим”, хоча й небезпечних моментів вистачало, а от з реалізацією ніяк не виходило. Після серії замін у перерві гра пожвавилася, і в другому таймі “зелено-жовті” забили чотири м’ячі у ворота молодших одноклубників.
Дублем відзначився Андрій Хома, ще один гол на рахунку Олега Коса, а наприкінці поєдинку Артем Сьомка з пенальті встановив остаточний підсумок – 4:0.