В Перегінську громаду надійшла сумна звістка. В небесний стрій став ще один захисник з громади – Володимир Попович.
Після поранення у бою помер військовий Володимир Попович з Перегінської громади
Про це повідомили в Перегінській ТГ, передає Правда.іф.
Володимир Попович (30.01.1980 р.н) – молодший сержант 3-ого механізованого батальйону, 9-ої механізованої роти військової частини А7013 (65-та бригада). Воїн захищав кордони держави в найгарячіших точках сходу.
16 липня після бою потрапив до лікарні м.Запоріжжя, де, на жаль, 17 липня о 18.30 годині обірвалося життя бійця.
![Після важкого поранення помер боєць Володимир Попович з Перегінської громади 1 Після важкого поранення помер боєць Володимир Попович з Перегінської громади](https://pravda.if.ua/wp-content/uploads/2024/07/451802837_850866780513870_5419740121224827911_n-1024x1018.jpg)
“Приносимо співчуття сім’ї, родині, друзям, знайомим та всім, хто знав Володимира. Про час та дату прибуття тіла нашого воїна на щиті додатково повідомимо”, – йдеться в дописі.