21 липня у селі Чернятин відкрили Алею героїв. На ній розмістили п’ять пам’ятних банерів полеглим у російсько-українській війні бійцям.
Про це інформують на сторінці Городенківської громади у Facebook, передає Правда ІФ
На відкритті Алеї героїв освятили меморіальні таблиці загиблим на фронті жителям Чернятина — Роману Ткачуку, Андрію Франківу, Олександру Гладкому, Тарасу Немішу та Василю Снігірьову.
- РЕКЛАМА-
![У Чернятині на Прикарпатті відкрили Алею героїв 1 У Чернятині на Прикарпатті відкрили Алею героїв](https://pravda.if.ua/wp-content/uploads/2024/07/452381172_794589339546565_9023435271522558501_n-1024x768.jpg)
Розпочався пам’ятний захід із молитви за упокій Героїв та освячення Алеї. Зі словами скорботи перед родинами загиблих воїнів і перед усіма присутніми виступив перший заступник міського голови Андрій Цюмпала та поклав квіти до меморіалу Героям.
![У Чернятині на Прикарпатті відкрили Алею героїв](https://pravda.if.ua/wp-content/uploads/2024/07/452139891_794589359546563_8557673265879923562_n-1024x768.jpg)
![У Чернятині на Прикарпатті відкрили Алею героїв](https://pravda.if.ua/wp-content/uploads/2024/07/452189909_794589859546513_6257223000499810822_n-1024x768.jpg)
![У Чернятині на Прикарпатті відкрили Алею героїв 4 У Чернятині на Прикарпатті відкрили Алею героїв](https://pravda.if.ua/wp-content/uploads/2024/07/452225593_794589752879857_8621905346715183040_n-1024x768.jpg)
![У Чернятині на Прикарпатті відкрили Алею героїв](https://pravda.if.ua/wp-content/uploads/2024/07/452232156_794590302879802_2184534375382705409_n-1024x768.jpg)
![У Чернятині на Прикарпатті відкрили Алею героїв](https://pravda.if.ua/wp-content/uploads/2024/07/452314465_794590029546496_5151853864502199526_n-1024x768.jpg)
![У Чернятині на Прикарпатті відкрили Алею героїв 7 У Чернятині на Прикарпатті відкрили Алею героїв](https://pravda.if.ua/wp-content/uploads/2024/07/452325398_794590432879789_9012827066829915366_n-1024x768.jpg)