-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Лайфхаки роботи з мобільними додатками: швидко та зручно

-Реклама-spot_img
spot_img

Кількість мобільних додатків у наших смартфонах постійно зростає. Від комунікацій і розваг до здоров’я і фінансів – вони охоплюють всі аспекти нашого життя, однак, не всі користувачі знають, як максимально використовувати можливості своїх улюблених додатків.

Класифікація та порядок

Мобільні додатки за останній стали ефективним бізнес-інструментом, адже часто надають кращий користувацький досвід порівняно з мобільними версіями вебсайтів. Однією з причин збільшення кількості мобільних додатків є зміна поведінки користувачів, що звикли розвʼязувати будь-яке повсякденне питання за допомогою смартфона. Наочним прикладом може слугувати індустрія азартних розваг, яка активно пропонує своїй аудиторії переходити саме на мобільні додатки, пропонують демо казино онлайн або повноцінну гру на гроші саме на смартфонах.

Поява нових послуг, бізнесів чи просто захоплень, які цікавлять користувача, поступово призводить до того, що на смартфон встановлюються десятки додатків, використовуються з яких одиниці. Практичною порадою в таких випадках вважається їх групування за категоріями. Це дозволить значно “полегшити” та оптимізувати робочий простір. Сучасні операційні системи смартфонів також дозволяють встановлювати віджети в окремих додатках – це забезпечує необхідну інформацію або нагадування без їх зайвого відкриття.

- РЕКЛАМА-

Розумне використання

Окрім зручності, яка властива мобільним додаткам, мало хто звертає увагу на їх більш суттєві переваги:

  • Можливість користуватися офлайн;
  • Кращі параметри безпеки;
  • Персоналізація.

Правильне налаштування кожного окремого додатка дозволить назавжди забути про мобільну версію сайту та використовувати його з максимальною ефективністю.

Втім, існують випадки, коли додатки створюють зайве навантаження на роботу системи, тож корисною порадою буде завершувати їх роботу після закриття. Зокрема це стосується додатків, які використовують GPS для визначення геолокації користувача, тож вимкнення фонових процесів допомагає заощадити заряд батареї. Також корисним буде періодично очищати кеш мобільних додатків, а особливо це стосується месенджерів, які можуть накопичувати медіафайли.

Якщо ж кількість додатків стає критичною, а власний смартфон вже починає жалітися на нестачу внутрішньої памʼяті, то доволі ефективним рішення є щодо тимчасового вимкнення додатків, які не використовуються. Такої функції навчилися Android та iOS, а її можна налаштувати вручну. Вона підійде для тих користувачів, які не готові видаляти додатки, якими рідко користуються, але скориставшись цим лайфхаком, зможуть  припинити їх роботу, звільнити памʼять, але при цьому зберегти важливі файли.

Реклама

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-

РЕКЛАМА

zhytlo-ta-komercziya-zi-svyatkovymy-znyzhkamy/

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні