Пілот у шоломі перед літаком на злітній смузі.
Диван на коліщатках в темній вітальні

Герой України, бойовий пілот став на захист фахівців ПСУ, яких переводять у піхоту

Автор: Lilia
14/01/2025 20:55
-Реклама
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.

Військовий льотчик з позивним “Karaya” є одним із найвидатніших українських винищувачів. На інформацію про скорочення мобільних вогневих груп і переведення частини авіаційного особового складу до піхотних підрозділів відреагував легендарний пілот Вадим Ворошилов з позивним “Карая” (Karaya).

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Про це йдеться у дописі льотчика в Instagram, пише ТСН

Віддавши висококваліфікованих інженерно-технічних спеціалістів, командування не зможе їх ніким замінити

За словами Вадима Ворошилова, інженерно-технічний склад — це дуже вузьконаправлені фахівці, від чиїх вмінь і навичок напряму залежить безаварійність льотної роботи та успішність бойового застосування авіації.

“Особисто я і кожен льотчик авіації Повітряних Сил завдячуємо їм за постійну боєготовність та справність літаків. Чи готові ми їх просто віддати? Ні, адже це дуже вузьконаправлені спеціалісти, котрі вчилися у вищих військово-навчальних закладах упродовж 5 років, здобували професійний досвід підготовки повітряних суден у бойових бригадах та в умовах ведення бойових дій”, — написав льотчик.

Також пілот розповів про неодноразові порятунки пілотів з кабіни літаків, які охоплювало полум’я.

“Я був свідком багатьох випадків, коли аеродром перебував під ворожим обстрілом, а інженерний склад переміщував авіаційну техніку до укриття після вильоту або діставав льотчиків з кабіни літаків, що палають. На жаль, деякі з них віддали своє життя, рятуючи авіаційну техніку, яка перебувала на землі в таких випадках”, — зауважив Ворошилов.

Український винищувач з льотчиками на аеродромі

За його словами, віддавши висококваліфікованих інженерно-технічних спеціалістів, командування не зможе їх ніким замінити, адже цивільних з відповідною військово-обліковою спеціальністю майже не знайти, а шлях підготовки доволі тривалий. Тож це призведе до проблем з утриманням та обслуговуванням повітряних суден.

“Як результат, будемо мати пониження боєздатності авіаційних бригад”, — написав льотчик.

Він нагадав, що авіація є однією великою екосистемою, життєдіяльність якої безпосередньо залежить від виконання функціональних обов’язків кожного елементу, взаємозамінити які неможливо.

“Я хочу відстояти своїх людей, нашу авіацію!” — додав льотчик Karaya.