Мета заходу – реалізація державної політики “Зроблено в Україні”, що передбачає комплекс заходів та ініціатив, спрямованих на зміну структури економіки із сировинної на переробну та високотехнологічну. Проведення ж форуму саме у Калуші підкреслює великий потенціал та перспективи для розвитку бізнесу, які має місто.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
17 січня економічний форум “Зроблено в Україні – Прикарпаття”, що відбувається у Калуші, зібрав представників і держави, і бізнесу, і громадського сектора. Серед учасників – народні депутати України, голови парламентських комітетів, представники міністерств, бізнес-асоціація Івано-Франківська, місцеві виробники та релокований бізнес, влада міста, пише Правда іф.
Подія охоплює дві панельні дискусії, на яких обговорять державні інструменти стимулювання економічного розвитку у 2025 році та виклики бізнесу, що виникають на четвертому році повномасштабної війни в Україні.
Економічний форум організовано за ініціативи та підтримки Благодійного фонду “Українська Єдність” та Калуської міської ради.
За словами народного депутата України Едуарда Прощука, захід не просто так відбувається саме у Калуші. Адже місто визнано одним з найкращих в Україні, яке прийняло релокований бізнес та людей із зони активних бойових дій з початку повномасштабного російського вторгнення. На сьогодні у Калуській громаді продовжують працювати понад 30 релокованих підприємств.
“Вважаю, що Калуш є найбільш перспективним і прогресивним містом на Прикарпатті у напрямі розвитку бізнесу. В цьому контексті хочу відзначити зусилля міської влади, яка сприяє створенню сприятливих умов для підприємництва. І сподіваюся, що цей економічний форум стане майданчиком для діалогу між бізнесом, владою та громадою, та точно матиме вплив на подальший розвиток економіки як на локальному рівні, так держави в цілому”, – зазначив Едуард Прощук.
У 2024 році політика “Зроблено в Україні” забезпечила зростання ВВП України на 88 млрд грн. Переробна промисловість стала одним з лідерів за сплатою податків. Також в межах політики діє програма симулювання індустріальних парків. Зважаючи на те, що у Калуській громаді створюють індустріальний парк, один з-поміж шести на Прикарпатті, успішна реалізація “Зроблено в Україні” є стратегічним завданням для регіону.