-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Абітурієнту на замітку: прикарпатцям повідомили новації вступу в УКД, нові освітні програми та результати плідної співпраці зі стейкхолдерами

-Реклама-spot_img
spot_img

Це вже третя вступна кампанія, яка відбувається в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну. І те, що наша українська молодь залишається в Україні у цей надскладний для держави час, прагне отримати якісну освіту саме в українських ЗВО, безумовно, заслуговує на велику повагу.

Університет Короля Данила – це освітнє середовище для формування успішної та підприємливої особистості. Водночас, УКД – це й окремі бізнес-структури, які дозволяють студентам стажуватися та працевлаштовуватися. А тому вже під час навчання вони можуть працювати і здобувати практичний досвід.

Більш детально про новації цьогорічної вступної кампанії в Університеті Короля Данила Правді.іф розповідає Проректор з науково-педагогічної роботи, відповідальний секретар Приймальної комісії Оксана Каленюк.

Абітурієнту на замітку: прикарпатцям повідомили новації вступу в УКД, нові освітні програми та результати плідної співпраці зі стейкхолдерами

Бакалаврат, особливості вступу 2024

У 2024 році при вступі випускників 11 класів на усі спеціальності бакалаврату будуть чинними результати ЗНО 2021 року або НМТ 2022-2024 років. Національний мультипредметний тест 2024 року охоплюватиме 3 обов’язкові предмети: українську мову, математику та історію України, а четвертий предмет (на вибір) вступники обиратимуть з-поміж української літератури, однієї з іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської), фізики, хімії, біології або географії.

До речі, конкурсний бал для вступу на спеціальність «Право» цього року не може бути менше ніж 150 балів, а для вступу на усі інші спеціальності бакалаврату – конкурсний бал може бути від 100 балів і вище”, – зауважує Оксана Каленюк.

- РЕКЛАМА-

Для тих, хто обрав творчі спеціальності, окрім результатів ЗНО 2021 року або НМТ 2022-2024 років, потрібно буде ще проходити творчі конкурси в Університеті Короля Данила. Зокрема, для вступу на спеціальності «Дизайн» або «Архітектура та містобудування» – це творчий конкурс з Рисунку. Тим часом, усі охочі вступити на спеціальність Музичне мистецтво, складатимуть творчий конкурс з Естрадного співу. Якщо під час творчого конкурсу, який відбуватиметься в УКД, лунає сирена, що сповіщає про повітряну тривогу, усі вступники перебуватимуть в укритті. Безпека наших вступників – для нас понад усе! Після завершення тривоги, творчий конкурс буде продовжуватись.

Варто зауважити, що обов’язковою складовою під час подачі електронних заяв через електронні кабінети, на усі спеціальності буде наявність мотиваційного листа, про підготовку якого потрібно потурбуватись завчасно.

В мотиваційному листі вступники мають обгрунтувати, чому вони обирають саме ту спеціальність, на яку подають електронну заяву, чого вони очікують від навчання, які досягнення вже мають, а також розповісти про свої сильні і слабкі сторони тощо. Взірець оформлення і написання мотиваційних листів розміщений на сайті вишу.

Вступ у магістратуру

Саме зараз, 07.05 по 29.05. 2024 р. включно, триває основний період реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ. Зарахування в магістратуру на спеціальності: 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», 076 «Підприємництво та торгівля», 281 «Публічне управління та адміністрування», 121 «Програмна інженерія» на основі диплома «бакалавра», «спеціаліста»/«магістра» відбуватиметься за результатами: ЄВІ 2023 або 2024 року (який складається з тесту загальної навчальної компетентності та тесту з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської (на вибір вступника)) та ЄФВВ 2024 року (для спеціальностей: 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» – предметного тесту з обліку та фінансів; 076 «Підприємництво та торгівля» – предметного тесту з управління та адміністрування; 121 «Програмна інженерія» – предметного тесту з інформаційних технологій  (за технологіями ЗНО).

Тим часом зарахування в магістратуру на спеціальність 081 «Право» на основі диплома «бакалавра» за спеціальністю «Право», «Міжнародне право» чи «Правознавство» відбуватиметься за результатами: ЄВІ 2023 або 2024 року та ЄФВВ 2024 року (предметного тесту з права та міжнародного права) (за технологіями ЗНО).

Ті, хто обрали для навчання в магістратурі спеціальність «Публічне управління та адміністрування», можуть обрати, окрім ЄВІ 2023 або 2024 року, будь-який предметний тест ЄФВВ 2024 року за власним вибором. 

Вступ в магістратуру на спеціальності: 191 «Архітектура та містобудування», 192 «Будівництво та цивільна інженерія», 022 «Дизайн» або 262 Правоохоронна діяльність  на основі диплома «бакалавра» відбуватиметься за результатами: ЄВІ 2023 або 2024 року та фахового вступного іспиту, який відбуватиметься в Університеті Короля Данила.

При вступі в магістратуру вступникам потрібно буде також підготувати мотиваційний лист, який розглядатиметься приймальною комісією закладу освіти.

За словами відповідального секретаря Приймальної комісії, вперше цьогоріч запроваджено реєстрацію на ЄВІ й для вступників в аспірантуру, яка також триватиме 07.05 по 29.05. 2024 р. включно. Для конкурсного відбору осіб, які вступатимуть на навчання в аспірантуру, зараховуватимуться бали вступних іспитів зі спеціальності та іноземної мови, а також результати інших форм вступних випробувань (у формі іспитів, співбесід, презентацій дослідницьких пропозицій чи досягнень тощо). Умовою допуску до вступного іспиту з іноземної мови в закладі освіти буде успішне складання ЄВІ в 2023 або 2024 році з оцінкою за тест з іноземної мови не менше ніж 130 балів. Наразі вже відомо, що МОН України готує зміни до Порядку прийому, які будуть оприлюднені найближчим часом, що стосуватимуться, в тому числі, й питань вступу до аспірантури.

Слід акцентувати увагу на тому, що серед основного переліку документів, які зобов’язані особисто пред’явити працівникам приймальної комісії чоловіки призовного віку, що вступатимуть на бакалаврат, в магістратуру чи аспірантуру, є наявність оригіналу військово-облікового документа (у військовозобов’язаних – військовий квиток або тимчасове посвідчення, а у призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці) із актуальними (оновленими згідно з чинним законодавством) даними на час подачі заяви для участі в конкурсному відборі.

Які спеціальності користуються найбільшою популярністю у вступників? Які нові освітні програми відкриваються в УКД з 2024 року?

З-поміж 20-ти актуальних і затребуваних на ринку праці спеціальностей, неабиякий інтерес серед наших вступників завжди викликали і викликають спеціальності економіко-управлінського спрямування, такі як: «Облік і оподаткування» за освітньою програмою Облік та бізнес-аналітика; «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» за ОП Фінансовий менеджмент; «Підприємництво і торгівля» за ОП Бізнес та приватне підприємництво  і спеціальність «Менеджмент» за ОП PR-менеджмент.

У 2023 році найбільше було подано заяв на бакалаврат і , як результат, зараховано студентів на спеціальності: «Право», «Будівництво та цивільна інженерія», «Архітектура та містобудування», «Дизайн», «Інженерія програмного забезпечення, – стверджує Оксана Каленюк.

“Минулого року було вперше здійснено набір студентів на спеціальність  «Психологія», яка також впевнено увійшла в десятку лідерів за кількістю поданих заяв і зарахованих студентів бакалаврату. У 2024 році ми відкриваємо ще три нові спеціальності: «Правоохоронна діяльність», «Філологія» (за освітньою програмою «Українська мова, література та комунікації»), «Середня освіта (за предметними спеціальностями)» (за освітньою програмою «Англійська мова та зарубіжна література  (середня освіта)». Очікуємо, що нові освітні програми будуть не менш затребуваними, ніж ті, які вже здобули популярність серед наших потенційних абітурієнтів”, – розповідає Оксана Каленюк.

Партнерство вишу зі стейкхолдерами

УКД, за її словами, постійно взаємодіє з ринком праці задля успішної реалізації кожного студента і випускника – надають не просто гарні знання та якісну освіту, а самореалізацію чи то на ринку праці, чи то у власній справі.

Так, в Університеті успішно функціонує «Центр кар’єри УКД», основними напрямками діяльності якого, серед іншого, є:

  • налагодження співпраці з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності, які є базами практичної підготовки та стажування студентів;
  • моніторинг ринку праці та збір інформації за освітніми програмами;
  • пошук потенційних партнерів та налагодження співпраці з ними;
  • організація зустрічей з роботодавцями та випускниками, отримання пропозицій щодо освітніх програм і формулювання цілей та програмних результатів навчання;
  • у тісній співпраці з роботодавцями розвиток дуальної форми навчання;
  • координація залучення роботодавців до організації та реалізації освітнього процесу;
  • підбір і пошук актуальних вакансій для студентів університету;
  • допомога студентам у підготовці резюме та проходження співбесіди із роботодавцем;
  • формування рекомендацій щодо специфіки працевлаштування за спеціальностями;
  • взаємодія із випускниками університету щодо їхнього працевлаштування, а також комунікація із успішними випускниками.

За результатами діяльності Центру налагоджено тісну співпрацю та підписано понад 200 договорів щодо забезпечення проходження студентами університету навчальної та виробничої практик, стажування, а також взаємодії з стейкхолдерами у сфері розробки та вдосконалення освітніх програм й професійної орієнтації студентів університету. Центр також налагодив співпрацю із провідними підприємствами, установами, організаціями Івано-Франківська, Прикарпаття, регіонів України та зарубіжжя тощо.

“Наша головна мета – сформувати такий освітній простір, в якому студент набуває особистісні (soft skills) та професійні (hard skills) компетентності, що значно підвищують його шанси на життєвий успіх та професійну реалізацію”, – стверджує Проректор з науково-педагогічної роботи.

Чому потенційні студенти обирають УКД

Головними цінностями для вишу є: успішний, підприємливий студент та викладач, вдячний випускник, задоволений роботодавець. Стратегія – це те, що змушує рухатися до постійного покращення і вдосконалення освіти, яку здобувають студенти.

Окрім того, УКД завжди бере на себе соціальну відповідальність за те, щоб здобуті студентами знання і компетентності були корисними для формування їхнього особистого успіху та професійної реалізації.

Кожен  роботодавець сьогодні потребує фахівців, які не тільки добре розуміються на своїй справі, мають гарні знання і якісну фахову підготовку, але й сформовані, як успішні та підприємливі особистості. А для цього їм потрібно вміти гарно комунікувати, вміло розпоряджатися своїм часом, ефективно працювати у команді, досягати поставлених цілей та  ще багато-багато іншого.

“Результат навчання – це не лише знання, вміння і навички. Ми формуємо в наших студентах  новий спосіб мислення, ціннісні орієнтири, лідерські якості тощо. Саме для цього ми залучаємо найкращих провідних представників політичної, економічної та інтелектуальної еліти з наукових, культурних, освітніх, релігійних кіл і бізнес-структур, широко відомих своїми досягненнями як в Україні, так за її межами, які могли б поділитися своїм життєвим досвідом і здобутками зі студентами університету задля формування успiшних, амбітних, гармонійних, всебічно розвинених, упевнених у своїх здібностях і силах, високопрофесійних, а головне – національно свідомих особистостей”.

Тут завжди прислухаються до актуальних запитів ринку праці, вимог сьогодення та сучасних тенденцій і пропонують найкращі освітні продукти для кожного.

З кожним роком УКД зростає, завойовує все нові і нові висоти. Разом з тим, зміцнюється матеріально-технічна база, розвивається ефективна система фінансового забезпечення діяльності університету, підвищується науковий потенціал професорсько-викладацького складу, авторитет і визнання серед наукових і освітянських кіл Прикарпаття.

Як наголошує Оксана Каленюк, уже 10 років поспіль УКД пропонує своїм вступникам унікальну можливість: отримати якісну освіту в приватному закладі безкоштовно. Це, напевно, єдиний заклад приватної форми власності в Україні, який робить щось подібне.

Якщо абітурієнти мають бали з кожного з 3-х сертифікатів НМТ від 160 до 180, вони можуть одержати 50% знижки в оплаті за навчання. Бали в кожному з 3-х сертифікатів НМТ від 180 до 200, дарують їм реальний шанс вчитися в УКД безкоштовно Однак, важливе уточнення: 50% та 100% знижки в оплаті за навчання завжди переглядаються за результатами кожної сесії. Відмінні оцінки, отримані під час заліково-екзаменаційних сесій, а також активна участь студентів у житті університету та міста, зокрема їхня волонтерська діяльність, є для них гарною мотивацією для того, щоб знижки в оплаті були продовжені на увесь період навчання.

Також 50% знижки в оплаті за навчання надається учасникам бойових дій та їхнім дітям.

А ще Університет Короля Данила є осередком не лише насиченого навчального і наукового життя, а й місцем, де студенти можуть відкривати і всебічно розвивати свої таланти. Саме з цією метою було започатковано конкурси «Mr and Miss University», «Dance cup of King Danylo University», «Голос університету», «Кубок Короля Данила», а також унікальний проєкт для абітурієнтів «Школа має талант», переможці якого отримують грант на безкоштовне навчання в університеті. Також чимало заходів проводяться в УКД з метою збору коштів для ЗСУ.

Перемоги у конкурсах для обдарованої молоді, які відбуваються в УКД за підтримки і сприяння Фонду імені отця Івана Михайловича Луцького  дозволяють вступникам також отримати знижку у 100 % за здобуте перше місце,  50 %  – за друге місце та 25 %  – ІІІ місце.

Відрадним є те, що переважна більшість їх випускників забезпечена роботою в різних галузях права, економіки, архітектури, будівництва, перекладу, реклами і піару, дизайну, готельно-ресторанної справи, туризму, музичного мистецтва тощо.

Постійне прагнення до високих стандартів якості освіти у поєднанні з глибокою духовною атмосферою, що панує в стінах УКД, високою моральною культурою науково-педагогічного і студентського колективу, створеною завдяки старанням першого ректора і засновника Університету, священика, отця Івана ЛУЦЬКОГО і гідно продовженою його наступниками.

Університет обирають, насамперед, ті абітурієнти, які мріють здобути не тільки якісну освіту, але й розвинути свої креативні здібності, творчі нахили, унікальні таланти, а також успішно реалізувати себе у житті. А ще ті, хто прагнуть драйвового студентського життя та активного студентського дозвілля, саме таких ми запрошуємо здобувати фахові знання у невимушеній атмосфері!

«Ніколи не зупинятися на досягнутому. Працювати, працювати і ще раз працювати задля Української ПЕРЕМОГИ та розвитку освіти в Україні», –  це головне життєве кредо, яке команда УКД успішно втілює сьогодні.

Абітурієнту на замітку: прикарпатцям повідомили новації вступу в УКД, нові освітні програми та результати плідної співпраці зі стейкхолдерами

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні