fbpx
6 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, Грудень 9, 2019
Головна Політика Аграрна партія отримала друге місце на виборах в ОТГ на Прикарпатті, –...

Аграрна партія отримала друге місце на виборах в ОТГ на Прикарпатті, – Денис Іваненко

Згідно даних паралельного підрахунку голосів представники “Аграрної партії” здобули 10 мандатів, включно з перемогою кандидата від партії, який змагався за посаду голови громади.
Картинки по запросу аграрна партія вибори в отг
29 квітня відбулися перші вибори у двох ОТГ на Прикарпатті – Угринівській та Загвіздянській. Сільські громади обирали голову та депутатів до місцевої ради.
Як свідчать результати паралельного підрахунку голосів за протоколами з виборчих дільниць, від “Аграрної партії” перемогу здобули 8 кандидатів у депутати та один кандидат на посаду голови ОТГ, пишуть Версії.
Зокрема, атовець Володимир Ружанський, здобувши понад 52% голосів виборців, переміг на виборах голови Загвіздянської об’єднаної територіальної громади.

“Вітаємо члена “Аграрної партії” Володимира Ружанського з перемогою. Громада обрала дійсно достойного кандидата, якому довіряє”, – відмітив голова Івано-Франківської обласної організації Аграрної партії Денис Іваненко.

Представники “Аграрної партії” здобули 9 депутатських мандатів. Так в Загвіздянській ОТГ інтереси громади представлятимуть Ярослав Адамович, Ігор Галагуз, Степан Пилипчук, Надія Рочняк та Дмитро Шкаврітко, а в Угринівській ОТГ – Оксана Артим, Корнелій Слободян, Петро Юхимчук та Володимир Слободян.

“Аграрна партія за менш ніж місячний час від моменту реєстрації в області з нульового результату отримала друге місце на виборах в ОТГ”, – зауважив Денис Іваненко. – Вибори до об’єднаних територіальних громад змінюють політичний ландшафт на користь справжніх ідеологічних партій, незалежних від олігархів. Люди голосують на місцевому рівні за тих, хто має авторитет, здобутий чесною працею на користь громад. Аграрна партія – це партія українського народу, партія, яка працює з людьми на місцях, працює для людей і захищає їх інтереси. Люди розібралися, хто реально працює для них, а хто створює картинку у телевізорі”.


Нагадаємо, Івано-Франківська обласна організація Аграрної партії була створена на початку березня 2018 року. Від політсили до складу Загвіздянської та Угринівської громад було делеговано 11 та 6 кандидатів у депутати відповідно.
На виборах 24 грудня 2017 року “Аграрна партія” отримала 13,85% депутатських мандатів, а рівень підтримки  у містах зріс на понад 50%. Таким чином політсила остаточно розвіяла міф про те, що є «партією села».
За результатами останніх чотирьох хвиль виборів у ОТГ “Аграрна партія” стабільно входить до трійки лідерів. Загалом, у місцевих радах працюють майже 4 тисячі депутатів – представників цієї політичної сили.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

З 8 грудня поїзди по Івано-Франківщині курсують по-новому

0
У неділю, 8 грудня, почав діяти новий графік руху поїздів на 2019/2020 роки. У ньому передбачене курсування 185...
×

Вподобайте нас у Facebook