fbpx
1 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 20 Січня, 2020
Головна Здоров'я Амбулаторії Прикарпаття отримають кошти для розвитку телемедицини

Амбулаторії Прикарпаття отримають кошти для розвитку телемедицини

Між амбулаторіями Прикарпаття розподілять 16 мільйонів гривень на розвиток телемедицини.

Результат пошуку зображень за запитом "телемедицина"

Це питання розглянули 5 вересня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, інформує “Галка”.

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Стовбан повідомив про розподіл коштів для купівлі обладнання для телемедицини. На 164 діючі амбулаторії хочуть розподілити по 99 тисяч гривень.

“Ми, навідміну від інших областей, вирішили дати кошти в райони, щоб вони самостійно купляли собі потрібне обладнання”, – говорить Стовбан.

Він зазначає, що проаналізувавши ситуацію в регіоні, звернулися до Мінрегіонбуду, який надав рекомендації щодо розподілу коштів. Місцеві або обласні бюджети мають додати до виділених коштів 11 тисяч гривень, аби закупити обладнання.

“Також в області планують збудувати 28 амбулаторій. Там вже все є для телемедицини. А ці кошти підуть для тих амбулаторій, що вже діють давно. Мінрегіонбуд рекомендував точний перелік обладнання для телемедицини, а далі для амбулаторії можна дофінансувати потрібні кошти”, – говорить Стовбан.

Також під час комісії обговорили питання про розподіл 13,5 мільйонів на придбання транспорту для медичних закладів у сільській місцевості.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Поліцейські затримали прикарпатця з речовинами, схожими на наркотики

0
Вчора на вулиці Коновальця в Івано-Франківську поліцейські роти тактико-оперативного реагування (ТОР) помітили чоловіка, який підозріло себе поводив. Побачивши охоронців...
×

Вподобайте нас у Facebook