Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Американські науковці з’ясували, що коронавірус гине під дією сонячного світла, високих температур та ізопропілового спирту

-Реклама-spot_img
spot_img

Президент Сша Дональд Трамп запропонував чиновнику з МОЗ з’ясувати способи використання ультрафіолетових променів або дезінфікуючих засобів для лікування людей з коронавірусом

Наукові експерименти показали, що активність коронавіруса знижується під дією сонячного світа, високих температур, вологих умов і спирту. Такі висновки представив виконуючий обов’язки заступника міністра науки і технологій США Білл Брайан під час брифінгу у четвер, повідомляє CNN.

“Наші найбільш вражаючі результати наукових спостережень на сьогоднішній день – це потужний вплив сонячного світла на знищення вірусу, як на поверхні, так і в повітрі. Ми спостерігали аналогічний ефект і з температурою, і з вологістю, коли підвищена температура і вологість, або і те і інше, як правило, є менш сприятливими для вірусу”, – сказав Брайан журналістам.

- Advertisement -

Чиновник додав, що більш високі температури і вологість змушують вірус швидше помирати.

“Ви вводите сонячне світло в нього, ультрафіолетові промені, … період напіврозпаду збільшується від шести годин до двох хвилин”, – зазначив Брайан.

Він також повідомив, що коронавірус в краплях слини найкраще виживає в приміщенні і в сухих умовах.

Крім того, Брайан поінформував, що відбілювач вб’є коронавірус за п’ять хвилин, а ізопропіловий спирт – за 30 секунд.

Президент США Дональд Трамп запропонував в. о. заступника міністра з’ясувати способи використання ультрафіолетових променів або дезінфікуючих засобів для лікування людей із коронавірусом.

“Припустимо, що ми освітлюємо тіло величезним світлом, чи то ультрафіолетовим або дуже потужним світлом, і я думаю, ви сказали, що це не було випробувано, і ви збираєтеся це протестувати. Припустимо, ви можете ввести світло всередину тіла”, – сказав Трамп Брайану.

Президент також запропонував чиновнику провести експерименти з дезінфікуючим засобом, пошукати спосіб, за якого ця речовина може бути використана для ураження коронавірусу у хворому організмі.

Раніше цього місяця члени постійного комітету Національної академії наук щодо нових інфекційних захворювань і загроз здоров’ю XXI століття поставили під сумнів можливість зниження активності коронавіруса за більш теплої погоди.

Враховуючи, що у даний час у країнах з теплим кліматом відбувається швидке поширення коронавіруса, не слід очікувати зменшення випадків зараження з підвищенням вологості і температури в інших місцях, зазначали вчені в листі до Білого дому.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-
Квартири Івано-Франківськ
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні