18 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 28 Травня, 2020
Головна Економіка АМКУ відкрив справу проти «Івано-Франківськгазу»

АМКУ відкрив справу проти «Івано-Франківськгазу»

Антимонопольний комітет України розглядає справи за ознаками вчинення 20 облгазами порушень законодавства про захист економічної конкуренції. Про це повідомив голова АМКУ Юрій Терентьєв.

Результат пошуку зображень за запитом "АМКУ"
Серед порушників: ПАТ «Івано-Франківськгаз» та ПАТ «Тисменицягаз».
«Справи розпочато за ознаками зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринках розподілу природного газу в межах територій ліцензійної діяльності, закріплених за відповідними облгазами. Підставою для початку стало донарахування облгазами (всупереч Кодексу газорозподільних систем) побутовим споживачам обсягів спожитого природного газу понад обсяги, визначені за даними лічильників. Такі дії облгазів призводять до понесення додаткових, необґрунтованих витрат споживачами», – йдеться у повідомленні.
На сьогодні Комітет здійснює збір доказів у справах, зокрема, з 18.03.19 тривають позапланові виїзні перевірки зазначених облгазів, а також очікується інформація від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.
Після всебічного з’ясування обставин справ та аналізу отриманої інформації, Комітетом будуть вжиті заходи відповідно до законодавства про захист економічної конкуренції.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Дерево коментарів
0 Дерево відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Найактивніші обговорення
0 Автор коментаря
Гість Автор останнього коментаря
  Підписка  
новизні давності найбільш залайкані
Сповіщення про
Гість
Guest
Гість

давно пора а то вони роблять що хочуть мены особисто за три мысяцы дорахували уже 200 гривень хоча я кожний мысяць передаю показники лычильника ы плачу по лычильнику, паскуди

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Неподалік Франківська спалахнув житловий будинок: фото, відео

Неподалік Франківська спалахнув житловий будинок: фото, відео

0
Сьогодні, 28 травня, біля Івано-Франківська зайнявся житловий будинок. Про це повідомили очевидці у Телеграм-каналі “ЧАТ-112” та поділилися відео.