Андрій Бідняков, FIЇNKA та Вася Харизма тестували Верховину
Диван на коліщатках в темній вітальні

Андрій Бєдняков, FIЇNKA та Вася Харизма тестували Верховину ВІДЕО

Автор: Ігор Василик
05/06/2024 08:03
-Реклама
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Новий житловий центр у місті City by Blago
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.

Нещодавно український телеведучий Андрій Бєдняков відвідав Верховину. Супроводжували ведучого прикарпатці, блогер Вася Харизма та співачка FIЇNKA. Бєдняков каже, що це – один із найсмачніших його випусків.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Про це пише Галка з посиланням на Андрія Бєднякова.

Раніше це місто називалося Жаб’є. Потім місто перейменували, але від того Верховина не перестала бути осередком гуцульської культури. Як каже FIЇNKA, Верховина – це правдива гуцульщина. 

Спочатку блогер Вася Харізма запросив команду в гості до своїх батьків. Тато Василя гостинно зустрів гостей з чаркою, мовляв, це гуцульська гостинність.

Мама блогера приготувала стіл для гостей: «золотий корінь», іншими словами, джінджура; голубці з кукурудзяною крутою; книші з грибами; білий борщ; буришник – гуцульський картопляний пиріг; овеча бринза і багато іншого.

“Голубці трішки кислуваті через капусту. Вони на звичайні голубці не схожі через те, що це не з рисом.А через чебрець вони трішки пікантні. Схоже на якусь мексиканську кухню”, – розповідає Бєдняков.

Після голубців Андрій спробував книші з грибами. Пиріжки всередині наповнені опеньками, змащені вершковим маслом та посипані бринзою.  

“Вони охололи, і складається враження, що ви їсте ліниві вареники.Це як тісто. Воно приблизно так само по консистенції.Але гриби і ця бринза – дуже смачно”, – пробує книші Андрій.

 Ще одна страва – кулешка. Має друге ім’я, мамалига. Це така круто зварена каша з кукурудзяного борошна з бринзою. Кажуть, що це одночасно і каша, і хліб. Це національна страва ще й у Румунії і молдаван. Десь можна порівняти з італійською полентою. Відома мамалига ще й тим, що її заведено різати ниткою. Бо до ножа кулешка буде прилипати, а до нитки – ні.

Далі – гуцульський борщ, він відрізняється від того борщу, який ти звик бачити. Бо це білий борщ. Часто білий борщ плутають з білим супом, який називається журек. Але це різні речі. Журек готується на заквасці житній, а білий борщ – на пшеничній. У ньому білий буряк, копчене м’ясо, цибуля, чебрець.

Далі команда вирушила від дому батьків блогера в заклад, їсти рибу. Спочатку Бєдняков, Фіїнка та Вася Харізма наловили самотужки форелі в озерці, потім рибу їм приготували за звичним для закладу рецептом: подали з кулешею, бриндзою та овочевим салатом.

“Легко рибка відділяється від кісточок. Вона дуже м’яка, не суха, приємно ледь-ледь посолена. Соус до неї кисленький”, – ділиться Андрій.