8.2 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 3 Червня, 2020
Головна Туризм Австрія запускає залізничний маршрут до Перемишля "під" український поїзд

Австрія запускає залізничний маршрут до Перемишля “під” український поїзд

Федеральні залізниці Австрії планують запуск поїзда Eurocity 104 сполученням Грац (Австрія) – Перемишль (Польща) з можливістю пересадки на поїзд до Львова і Одеси.

 

Про це пише ЦТС з посиланням на Rynek kolejowy.

Уточнюється, що перші рейси за вказаним маршрутом будуть виконані 15 грудня.

Як зазначив прес-секретар ÖBB Бернхард Рідер, в Перемишлі буде можлива пересадка на потяг до Львова і Одеси.

Потяги формування ÖBB будуть складатися з вагонів 1 та 2 класів. Обслуговування поїздів в Польщі і Чехії буде здійснюватися спільно залізничними компаніями цих країн – PKP Intercity і České dráhy. У Богуміні в напрямку Граца до поїзда будуть чіплятися додаткові чеські вагони.

З Граца поїзд буде виїжджати в 5:28, прибувати на головний залізничний вокзал Відня о 08:10, до Острави – 11:02, до Кракова – о 15:00, в Перемишль – 17:56. У зворотному напрямку поїзд вирушатиме о 10:14, о 16:58 буде у Відні, а о 22:33 – в Граці.

Інформація про ціну квитків поки відсутня.

Зазначимо, що поїзд №36 Одеса-Перемишль, який прямує через Львів, прибуває до польського міста о 09:50, тобто за 25 хвилин до відправлення поїзда Перемишль-Грац. А в зворотному напрямку з Перемишля потяг до Одеси через Львів йде о 18:39, тобто через 42 хвилини після прибуття поїзда Грац-Перемишль.

А ось поїзди “Інтерсіті+” з Києва прибувають пізніше часу відправлення поїзда Перемишль-Грац і відправляються раніше часу прибуття поїзда Грац-Перемишль.

Нагадуємо:

Приватний оператор пасажирських перевезень Leo Express планував до кінця 2019 року запустити перший потяг від кордону України до Праги через Краків.

Адміністрація залізничного транспорту Польщі отримала в січні від Leo Express інформацію про заплановані рейси по маршруту Прага-Медика-Прага.

Поки ж відомо про запуск поїзда з Праги до Перемишля і далі до української залізничної станції Мостиська-2 в червні 2020 року іншою чеською компанією – RegioJet.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Івано-Франківськ - перший в Україні за кількістю низькопідлогового транспорту

Івано-Франківськ – перший в Україні за кількістю низькопідлогового транспорту

0
Йдеться про автобуси та тролейбуси комунального підприємства "Електроавтотранс". Рейтинг доступності міст України «Тостер» оприлюднив рейтинг низькопідлогового транспорту, де Івано-Франківськ посів...
close-link