Актуально зараз

Баскетбольна суперліга: франківська Говерла здобула вольову перемогу над Політехнікою-Галичиною

spot_img

Прикарпаття-Говерла здобула домашню перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Favbet, здолавши Політехніку-Галичину з рахунком 70:61.

Це була гра, яку можна розділити на чотири частини, по дві з яких виграли кожна з команд. Останній відтинок залишився саме за господарями, які, вигравши четверту чверть 20:7, здобули важливу перемогу, пише Правда ІФ з посиланням на Ратуша

Політехніка-Галичина розпочинала четверту чверть за 6 очок переваги, але втримати її не змогла. Говерла виграла підбирання та мала кращі кидкові показники.

Найефективнішим гравцем матчу у переможців став розігруючий Павло Горобченко, у якого 11 очок, 9 підбирань, 4 передачі та 2 перехоплення (РЕ 21).

У львів’ян варто відзначити дабл-дабл Ярослава Карпюка, у якого 13 очок та 13 підбирань в активі (РЕ 21).