У дитячій лікарні Івано-Франківська застосовують новітній метод лікування переломів — блокуючий інтрамедулярний остеосинтез.
Пише Правда.іф з посиланням на медзаклад.
Дана методика дає можливість малоінвазивного остеосинтезу (через невеликі розрізи вводити фіксуючі стержні в канал кістки, які стабільно утримують перелом кістки).
Комбінована анестезія під час операції (загальний наркоз, регіонарна анестезія) дозволяє мінімізувати потребу в додатковому післяопераційному знеболенні. Анестезіологічне забезпеченння проводять лікарі анестезіологи дитячі Ярослав Семкович, Ірина Іваник.
Які ж переваги даного методу?
Це надійна стабілізація перелому, дуже рання реабілітація пацієнта, зменшення післяопераційного періоду та ускладнень, скорочення термінів перебування в стаціонарі. Дитина не потребує додаткової фіксації гіпсовими пов’язками та має можливість раннього навантаження та швидкого відновлення функціонування кінцівки .
Є вікове обмеження
Раніше основним методом вибору лікування таких переломів був скелетний витяг. Це мінімум 1 місяць строгого незручного ліжкового режиму з цілодобовим доглядом за дитиною, з подальшою фіксацією гіпсовою пов`язкою з усіма незручностями від неї та значно подовженою реабілітацією пацієнта (до кількох місяців). Єдиним недоліком блокуючого остеосинтезу є вікове обмеження (дані операції проводяться у дітей віком від 10 до 18 років).
“Працюємо за програмою медичних гарантій – при наявності електронного направлення обстеження та лікування в консультативній поліклініці та стаціонарі є безоплатними для пацієнта”, – йдеться у дописі.
Записатися на прийом можна тут https://helsi.me/…/ivano…/ortoped-travmatoloh-dytiachyi