Більше половини українських сімей вичерпають усі свої грошові запаси менш, як за місяць
Диван на коліщатках в темній вітальні

Більше половини українських сімей вичерпають усі свої грошові запаси менш, як за місяць

Автор: Ігор Василик
02/04/2020 17:09
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
Азов
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні
За даними опитування, проведеного групою Рейтинг, 60% громадян України майже не мають заощаджень. Якщо не буде роботи, коштів вистачить менше, ніж на місяць життя.

Про це повідомляє УП.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Майже 60% опитаних зазначили, що їхніх заощаджень, за умови припинення отримання доходів, вистачить менше, ніж на місяць. 16% респондентів зазначили, що їм вистачить збережень на термін до 2-ох місяців. 7% матиме, на що жити, до 3-ох місяців, 6% – до півроку, 3% – до року і більше.

При цьому дві третини опитаних зазначили, що мали роботу до запровадження карантину. Серед них 35% продовжують працювати у “звичному режимі” й після запровадження обмежень, 29% – працюють дистанційно, 32% – перебувають у відпустці за власним бажанням, а 4% – втратили роботу.

При цьому майже 80% респондентів переживають, що в Україні наступить затяжна економічна криза.

Більше двох третин схвильовані через те, що не зможуть купити необхідних ліків. Майже половина переживають через те, що не зможуть купити необхідних продуктів (52% – не переживають).

Ще 25% схвильовані через те, що доведеться скасувати важливі події чи поїздки, тоді як три чверті не хвилюються через це.

З настанням теплих днів, прикарпатці почали все частіше порушувати правила карантину

Довідково: Соціологічна група “Рейтинг” провела опитування двома хвилями (I хвиля: 25-27 березня – 1000 респондентів, ІІ хвиля: 28-30 березня – 1000 респондентів), опитавши по тисячі осіб віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Це були телефонні інтерв’ю (метод CATI – computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Похибка репрезентативності – до 4%.