Актуально зараз

БК “Франківськ-Прикарпаття” розгромили вінничанок в матчі Суперліги

spot_img

Баскетбольна команда “Франківськ-Прикарпаття-ПНУ” провели матч у рамках української Суперліги.

Після довгої паузи місцева команда зустрілася із “Вінницькими Блискавками”. Матч пройшов, 20 січня, в Івано-Франківську, інформує Фіртка.

З перших хвилин підопічні Юрія Процюка захопили ініціативу у свої руки. Перша чверть пройшла ще за рівної боротьби та завершилася перевагою у шість очок для франківчанок – 26:20. Друга 10-хвилинка теж була за нашими дівчатами 21:14.

На велику перерву команди пішли за рахунку 47:34 на користь команди “Франківськ-Прикарпаття”.

Третя чверть стала найбільш розгромною для гостей. Вони змогли набрати 12 очок, а франківчанки – 33. 80:46 – велика перевага місцевої команди перед заключним відрізком матчу. В останній 10-хвилинці вінницька команда перемогла 15:12. Проте, це ніяк не вплинула на загальний результат.

92:61 – розгромна перемога підопічних Юрія Процюка після тривалої паузи в українській Суперлізі.