БК “Прикарпаття-Говерла” здолав команду “БІПА” з Одеси

Баскетбольний клуб з Івано-Франківська “Прикарпаття-Говерла” з рахунком 78:73 обіграв одеську команду “БІПА”.

Поєдинок чемпіонату Суперліги України з баскетболу відбувся 21 жовтня у Львові, передає Правда ІФ з посиланням на Суспільне

Матч транслювали на офіційному YouTube-каналі Федерації баскетболу України.

Спортсмени франківського клубу результативніше розпочали поєдинок. За підсумком першої чверті “Прикарпаття-Говерла” лідирувала з рахунком 22:16. “БІПА” була влучнішою в кидках із дальньої дистанції й впродовж другої чверті змогла скоротити відставання від суперників з результатом 40:36.

Баскетболісти клубу "Прикарпаття-Говерла" перемогли команду "БІПА" з Одеси

У середині третьої чверті одеські баскетболісти змогли вийти вперед. Однак, завдяки кільком влучним кидкам, “Прикарпаття-Говерла” повернула лідерство. За підсумками цього етапу поєдинку прикарпатці випереджали суперників на три очки — 55:52.

Останню чверть команда з Івано-Франківська провела результативніше за одеситів. Матч завершився перемогою “Прикарпаття-Говерли” з перевагою у п’ять очок — 78:73.

• У п’ятьох матчах чемпіонату франківські баскетболісти здобули три перемоги. Команда перебуває на шостому місці турнірної таблиці Суперліги України сезону 2023-2024.