Бойова нічия у поєдинку “Прикарпаття-ЗСУ” з “Лівим берегом”

Поєдинок третьої і п’ятої команд чемпіонської групи можна було вважати центральним матчем туру

Про це повідомляє МФК Прикарпаття, пише Правда.іф

Гра розпочалася зі швидкого голу киян: на 9-й хвилині після подачі Дедуха Співаков виграв верхову боротьбу і головою пробив у кут – 1:0.

На 27-й хвилині шикарний шанс зрівняти рахунок мав Соловйов, але блискуче зіграв голкіпер “Лівого берега”. Та все ж прикарпатці домоглися свого і забили у схожому стилі: Сьомка змістився в центр, і після його передачі Соловйов переправив м’яч у сітку – 1:1.

Після перерви господарі намагалися знову вийти вперед, однак івано-франківці вдало діяли в захисті. У підсумку, бойова нічия 1:1, завдяки якій кияни гарантували собі третє місце, тож зіграють у стикових матчах за вихід в УПЛ. “Прикарпаття” ж поки утримує за собою п’яту сходинку.

Бойова нічия у поєдинку "Прикарпаття-ЗСУ" з "Лівим берегом"