Боксерки з Франківщини здобули три золоті медалі на чемпіонаті Європи U-23 у Болгарії

Боксерки з Івано-Франківщини Дар’я-Ольга Гутаріна, Наталія Мерінова та Ірина Луцак здобули золоті нагороди на чемпіонаті Європи з боксу U-23 у Софії, забезпечивши Україні перше загальнокомандне місце.

19 жовтня 2024 року в столиці Болгарії Софії завершився чемпіонат Європи з боксу U-23, де українська жіноча збірна продемонструвала видатні результати, здобувши три золоті, дві срібні та одну бронзову медаль, що дозволило команді посісти перше загальнокомандне місце, при цьому особливо відзначилися спортсменки з Івано-Франківської області, які принесли до скарбнички збірної всі три золоті нагороди турніру.

На зображенні може бути: 2 людини та текст

Голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук на своїй офіційній Facebook-сторінці повідомила про блискучий виступ прикарпатських боксерок, які стали чемпіонками Європи у своїх вагових категоріях: Дар’я-Ольга Гутаріна тріумфувала у ваговій категорії до 52 кілограмів, здолавши у фінальному поєдинку представницю Туреччини; Наталія Мерінова виборола золоту нагороду у ваговій категорії до 66 кілограмів; Ірина Луцак стала найкращою у ваговій категорії до 81 кілограма, перемігши у фіналі спортсменку з Грузії.

“Спортсменка продемонструвала блискучу техніку та неймовірну волю до перемоги. Завдяки своїй стійкості та майстерності вона заслужено виборола третю золоту медаль для України”, що підкреслює високий рівень підготовки та бійцівський характер української спортсменки”, – йдеться про Ірину Луцак.

Варто відзначити, що всі три чемпіонки є вихованками Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Дар’я-Ольга Гутаріна тренувалася під керівництвом Антона Коссе, Наталія Мерінова вдосконалювала свою майстерність під наглядом тренера Сергія Даниліва, а Ірина Луцак, яка родом з Печеніжина, досягла успіху завдяки роботі з тренером Василем Конрадом.

На зображенні може бути: 8 людей та текст
На зображенні може бути: 4 людини та текст

Загалом українська жіноча команда на цьому турнірі здобула три золоті медалі, дві срібні та одну бронзову. Збірна посіла перше загальнокомандне місце.

“Історичний результат з трьома золотими медалями! Дякую всім за внесок у написання нової сторінки українського боксу”, — прокоментував віцепрезидент Федерації боксу України з міжнародних звʼязків Олександр Манчак.